Maszyna do składania kartonów

Nasze przedsiębiorstwo już od wielu lat zajmuje się dystrybucją, wdrażaniem oraz serwisowaniem profesjonalnych urządzeń do pakowania. Oferowana przez firmę AWM-PAK maszyna do składania kartonów pochodzi od szwajcarskiego producenta Verpama AG. Ta powszechnie znana marka jest najlepszą gwarancją niezawodności tego urządzenia, polegającego na szybkim i płynnym składaniu oraz sklejaniu pudełek. Aby poznać pełną specyfikację techniczną prezentowanego sprzętu, należy odwiedzić naszą stronę internetową. Zapraszamy!

Czujnik ruchu

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Znajdziecie w nim liczne akcesoria, jakie wykorzystywane są jako wytrzymałe i najbardziej wydajne elementy do instalacji elektrycznych czy grzewczych. Znajdziecie u nas między innymi czujnik ruchu, stosowany nie tylko w domach prywatnych naszych klientów, ale także w budynkach użyteczności publicznej różnego typu. Dzięki niemu możliwe jest podniesienie komfortu i wygody przebywania czy mieszkania w danych przestrzeniach. Gwarantujemy Wam najlepsze ceny.

Siłowniki hydrauliczne dwustronnego działania

Mamy przyjemność zaoferować Państwu wysokiej jakości siłowniki hydrauliczne dwustronnego działania. Ich uniwersalność pozwala na szerokie zastosowanie i znajduje uznanie w oczach najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo cylindry uniwersalne, przelotowe oraz wysokotonażowe. Profesjonalne siłowniki hydrauliczne dwustronnego działania są częścią oferty przygotowanej przez firmę Eurotech. Jeśli liczy się dla Ciebie najwyższa jakość oraz profesjonalizm, koniecznie musisz odwiedzić stronę internetową podaną w linku. Szeroki asortyment spełni wszelkie Twoje wymagania.

Taśmy transportujące

Nasze przedsiębiorstwo działa na krajowym rynku od wielu lat, produkując najwyższej jakości taśmy transportujące. Polecamy modele temperaturoodporne, olejoodporne, trudnościeralne oraz trudnozapalne. Tak bogaty wybór pozwoli dobrać odpowiedni typ do każdego urządzenia przeznaczonego do ciągłego transportu wewnętrznego. Nasza firma specjalizuje się również w klejeniu tworzyw sztucznych oraz w gumowaniu bębnów. Nakładając dodatkowe powłoki na elementy przemysłowe wydłużamy znacznie ich żywotność. Zapraszamy do współpracy!

Wkładki wilka

Klienci potrzebują miejsc, w których mogą załatwić wiele praktycznych spraw. Z pewnością jednym z nich jest Polkey, który gwarantuje sprzedaż zamków, kłódek, pieczątek, scyzoryków, noży i innych akcesoriów. Pragnęlibyśmy również zwrócić Państwa uwagę na nasze wkładki Wilka (bębenkowe o różnych rozmiarach) oraz zamknięcia rowerowe. Ponadto oferujemy grawerowanie laserowe i usługi szewskie. Tak obszerna oferta sprawia, że cieszymy się dużą popularnością i zaufaniem wśród naszych klientów w Warszawie i Kutnie.

Wideokonferencje

W firmie Promedio oferujemy transmisje i wideokonferencje z rozmaitych wydarzeń. Naszym celem jest umożliwienie skorzystania z tychże spotkań maksymalnie szerokiemu gronu odbiorców, nawet z innych miast czy z zagranicy. Zamów u nas transmisję i ciesz się z efektów szerokiej informacji na temat Twego wydarzenia. Nasi subskrybenci będą mogli nawet zadawać pytania podczas transmisji na żywo. Wykorzystujmy internet do rozpowszechniania informacji oraz umożliwiania brania udziału w interesujących spotkaniach.

taśmy przenośników

Działamy w obszarze branży przemysłowej, dostarczając naszym klientom wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju rozwiązań. Przedsiębiorstwo proponuje zgarniacz do taśmy przenośników - czołowy, podtaśmowy, pługowy, bębnowy, a także modele specjalistyczne. Ułatwią one utrzymanie prawidłowego kierunku biegu surowca oraz wpłyną na zmniejszenie jego strat związane z rozsypywaniem się w trakcie stosowania innych rozwiązań lub ich braku. Polecamy również pierwszej klasy osprzęt silosów, mieszalniki oraz rękawy załadowcze.

Tłoczenie płyt cd i dvd

Tłoczenie płyt CD to jedna z naszych czołowych usług. Zajmujemy się tym od dłuższego czasu, a zdobyte doświadczenie pozwala nam osiągać doskonałe efekty. Tłoczenie płyt CD to jednak nie jedyna z naszych usług. Tłoczymy także płyty DVD oraz zajmujemy się produkcją poligrafii i opakowań do płyt CD/DVD. Wszystkie nasze usługi cechują się starannością wykonania i eleganckim efektem końcowym. Więcej interesujących Państwa szczegółów, takich jak informacje o poprawnym przygotowaniu materiału do tłoczenia, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Wałki zębate

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór części do maszyn, które na pewno sprostają Twoim najwyższym wymaganiom. Polecamy między innymi niezawodne wałki zębate, wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, dostępne w maksymalnej długości 160mm. Zachęcamy do zapoznania się z ich dokładnymi parametrami.

Maszyny montażowe

Posiadasz sprzęt, który trzeba przetransportować, rozładować itd.? Maszyny montażowe to nasza specjalność - przemieścimy je we wskazane przez Ciebie miejsce, ustawimy oraz zamocujemy zgodnie z wytycznymi w dokumentacji. Następnie uruchomimy i poddamy odpowiednim testom, a na zakończenie dokonamy odbioru końcowego.

Projektowanie urządzeń

W codziennej pracy zajmujemy się projektowaniem urządzeń elektrycznych. Takie przedsięwzięcia wymagają od naszych konstruktorów wyjątkowego i precyzyjnego przygotowania merytorycznego. Jednak nie można zapomnieć o tym, że stworzone przez nich plany muszą być zrealizowane - dlatego też zatroszczyliśmy się o obecność nowoczesnych urządzeń. Obecnie dysponujemy własnym, rozbudowanym parkiem maszynowym, który pozwala nam zwiększać efektywność produkcji oraz rozszerzać zakres działalności. Z Klientami współpracujemy indywidualnie.

pojemniki magazynowe

Niezależnie od tego czy posiadasz duży, czy też mały magazyn, zawsze warto zadbać o ich dobre funkcjonowanie. A jest ono zależne od organizacji pracy i od dobrego rozmieszczenia towarów. Dlatego polecamy pojemniki magazynowe Q-box. Nasze produkty, dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i niektóre uszkodzenia chemiczne.

Kompensacja mocy biernej

Zapraszamy Państwa do zapoznania się proponowanymi przez nas rozwiązaniami. Naszą specjalnością jest kompensacja mocy biernej, a także inne zagadnienia i instalacje związane z prądem. Oferujemy również usługi doradcze, dzięki którym między innymi ułatwiamy dobór baterii kondensatorów, czy innego sprzętu. Od dawna doceniają nas najbardziej wymagający klienci - nie tylko z Polski, ale także z wielu innych krajów, między innymi z Azji wschodniej (np. Wietnam, czy Indonezja). Zapraszamy do podjęcia współpraca.

Zbiorniki betonowe

Oferujemy wytrzymałe i pojemne rezerwuary na wodę deszczową oraz studnie wodomierzowe lub montażowe. Rezerwuar może być zamontowany na w lokalizacjach z dużym ruchem komunikacyjnym. Nasze zbiorniki betonowe mogą mieć różne zastosowania - proponujemy modele kołowe, prostopadłościenne oraz modułowe. Pojemniki wykonane są z trwałego, wodoszczelnego i mrozoodpornego materiału.

Maszyny CNC

Proponujemy wytrzymałe obrabiarki do np. blach, które z pewnością zwiększą wydajność wielu zakładów. Nasz asortyment jest bogato wyposażony w maszyny CNC, takie jak zginarki, przecinarki, wycinarki laserowe oraz piły taśmowe. Nasze urządzenia zapewniają zwiększoną precyzję np. skrawania profili, prętów oraz wyżej wymienionych blach.

Produkcja sprężyn

Już od wielu lat zajmujemy się tworzeniem komponentów, które sprawdzają się w maszynach rolniczych, a także z zakresu motoryzacji. Produkcja sprężyn odbywa się w Katowicach, gdzie przygotowujemy warianty o profilu płaskim lub okrągłym. Zachęcamy do sprawdzenia naszych modeli talerzowych, spiralnych, naciskowych i innych.

pierścienie osadcze sprężynujące

Jesteśmy firmą, która dostarcza klientom wysokiej jakości sprężyny naciskowych, talerzowych i pierścienie osadcze sprężynujące. Nasi pracownicy opierają się na swojej wiedzy i doświadczeniu, dlatego nasze sprężyny naciskowe i inne wykonane są precyzyjnie i według najwyższych standardów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Akumulatory solarne

Działamy na polskim na rynku już od wielu lat i w głównej mierze specjalizujemy się w dostarczaniu podzespołów do paneli słonecznych. Dostępne na naszej stronie internetowej akumulatory solarne to doskonałe źródło energii awaryjnej. Posiadamy baterie o zróżnicowanej pojemności. Oprócz tego oferujemy przetwornice i stabilizatory napięcia.

Opaski basenowe

Potrzebują Państwo wyposażenia do swojego ośrodka rekreacji ruchowej? Opaski basenowe stanowią niezbędny element, dzięki któremu osoby korzystające z obiektu mogą czuć się bezpieczne. Natomiast recepcja w prostszy sposób kontroluje czas pobytu klientów w danym miejscu. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie!

Blachy perforowane

Dbamy o to, aby produkowane przez nas wyroby stalowe doskonale sprawdzały się w swojej roli i pozwalały na oddzielanie niewymiarowych frakcji lub usuwanie cząstek stałych z cieczy. Blachy perforowane to jedna z wielu pozycji dostępnych w katalogu firmy Amir-Metal. Są to sita perforowane z różnymi rodzajami oczek w kształcie okrągłym, wzdłużnym, kwadratowym, sześciokątnym. Są wykonywane ze stali zwykłej, magnezowej, nierdzewnej, z metali kolorowych, tworzyw sztucznych, a także ze stali węglowej na specjalne zamówienie.

Hartowanie indukcyjne kół zębatych

Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją oraz dystrybucją zespołów napędowych. Proponuje m.in. specjalistyczne urządzenia odpowiedzialne za hartowanie indukcyjne kół zębatych. Dostępne modele różnią się od siebie parametrami technicznymi oraz średnicą produktów, które mają zostać stworzone podczas obróbki cieplnej.

Pasy napędowe

Zapraszamy do zapoznawania się z ofertą naszej firmy. Swoją działalność prowadzimy już od wielu lat i od samego początku specjalizujemy się w produkcji takich elementów jak węże przemysłowe, koła pasowe, pasy napędowe, taśmy transportujące oraz wiele innych, jeśli chodzi o różnego rodzaju wyroby dla przemysłu.

etykiety magazynowe

System, który zdecydowanie ułatwia odszukanie składowanych towarów i produktów. Etykiety magazynowe oferowane przez naszą firmę zostały zaprojektowane tak, aby można było odczytać z nich dane przy pomocy skanerów dalekiego zasięgu. Posiadają mocny klej i świetnie opierają się zabrudzeniom oraz wahaniom temperatur.

Środki do dezynfekcji powierzchni

Firma Kersen zajmuje się wysokiej jakości chemią gospodarczą i wszelkich środków czystości. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do małych i dużych firm sprzątających, ale również do indywidualnych klientów, szkół, urzędów itp. Posiadamy profesjonalne produkty Kersen, które szybko poradzą sobie nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami. Polecamy czyściwa przemysłowe, środki do dezynfekcji powierzchni oraz wiele innych artykułów w przystępnych cenach.

Urządzenia pakujące

Jeśli potrzebne są Państwu solidne i sprawdzone urządzenia pakujące automatyki przemysłowej zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziecie Państwo liczny asortyment najlepszych producentów rynków światowych i polskich. Urządzenia automatyki przemysłowej dostępne są u nas w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu.

Linie produkcyjne

Projektowane i produkowane przez naszą firmę linie produkcyjne to najwyższa jakość oraz profesjonalizm działania. Zapewniamy, że zarówno projekt, jak i samo wykonanie spełniają wszelkie nowoczesne normy, a z pewnością uwzględniając wszelkie uwagi klientów, spełniają ich oczekiwania. Nasze linie produkcyjne charakteryzują się wysoką wydajnością, jak również praktycznymi rozwiązaniami, które nie tylko ułatwiają pracę, ale również sprawiają, że staje się ona o wiele bardziej wydajna. Zapraszamy do kontaktu!

System obiegu dokumentów

System obiegu dokumentów zaprojektowany jest do sprawnej współpracy między sobą i wykorzystują jednolity interfejs użytkownika. Systemy klasy workflow zwykle dysponują szerokimi opcjami konfiguracji, które pozwalają w różnym stopniu dostosowywać system do indywidualnych, specyficznych potrzeb przedsiębiorstwa.

Oprogramowanie cam

Jeśli chcecie Państwo znaleźć profesjonalne i sprawdzone oprogramowanie CAM, które dostępne jest w atrakcyjnej cenie dla klientów. Intuicyjne poruszanie się po systemie umożliwione zostało za pomocą prostego interfejsu. Oprogramowanie CAM pozwoli Państwu na zwiększenie wydajności i przydatności Państwa maszyn w firmie.

Urządzenia kontroli dostępu

Aby zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa Twojej posiadłości, oferujemy szeroki wybór akcesoriów, które umożliwią Ci bieżący nadzór sytuacji oraz szybką reakcję w razie zagrożenia. Urządzenia kontroli dostępu to różnego rodzaju czujniki, rejestratory czasu pracy, sejfy, czytniki kart zbliżeniowych i inny sprzęt sprzedawany w naszym sklepie internetowym.

BricsCAD Lite

W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne wersje oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo. BricsCAD Lite działa na tej samej zasadzie, co inne programy tego typu, dlatego szybko i łatwo przyzwyczaisz się do jego obsługi. Jest też kompatybilny z innymi programami: będziesz mógł pracować w nim na stworzonych wcześniej projektach.

Szkolenia CAx/PLM

Oprócz specjalistycznego oprogramowania proponujemy kursy na różnych poziomach zaawansowania, które w łatwy sposób wdrożą do pracy wszystkich pracowników firmy. W programie szkolenia CAx/PLM, z takich produktów jak Catia czy 3DEXPERIENCE. Oprócz dostępnych na stronie kursów istnieje możliwość zamówienia personalizowanego programu.

Kartoniarki

W naszej ofercie znajdą Państwo takie urządzenia jak kartoniarki. Są to maszyny niezawodne i wydajne, zachowujące niezwykłą dokładność pomiarową. Nasze profesjonalne kartoniarki przyniosą Państwu same zyski! Dlatego warto w nie zainwestować. Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Projektowanie systemów automatyki przemysłowej

Nasza firma oferuje profesjonalne oraz kompleksowe projektowanie systemów automatyki. Skupiamy się nawet na bardzo wymagających klientach, dlatego proponowane przez nas rozwiązania są nie tylko proste w obsłudze, ale i elastyczne. Zajmujemy się m.in. pracami koncepcyjnymi, kosztorysowaniem oraz tworzeniem niezbędnej dokumentacji.

Rozwiązania IT dla firm

Realizujemy projekty informatyczne i wdrażamy nowoczesne technologie u klientów biznesowych. Oferujemy rozwiązania IT dla firm z różnych sektorów gospodarki. Zajmujemy się infrastrukturą krytyczną, bezpieczeństwem sieci, systemami do zarządzania przedsiębiorstwem oraz usługami serwisowymi. Wdrożenia aplikacji zawsze dostosowujemy do specyfiki branży.

© www.odbarierydokariery.pl 2022 | website template by ARaynorDesign