Maszyna do składania kartonów

Nasze przedsiębiorstwo już od wielu lat zajmuje się dystrybucją, wdrażaniem oraz serwisowaniem profesjonalnych urządzeń do pakowania. Oferowana przez firmę AWM-PAK maszyna do składania kartonów pochodzi od szwajcarskiego producenta Verpama AG. Ta powszechnie znana marka jest najlepszą gwarancją niezawodności tego urządzenia, polegającego na szybkim i płynnym składaniu oraz sklejaniu pudełek. Aby poznać pełną specyfikację techniczną prezentowanego sprzętu, należy odwiedzić naszą stronę internetową. Zapraszamy!

Panele fotowoltaiczne

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w dostarczaniu do Państwa domów i nie tylko energii ze źródeł odnawialnych. Służą temu między innymi panele fotowoltaiczne, systemy solarne, czy elektrownie fotowoltaiczne. Zapewniamy kompleksową realizację usługi oraz pełen profesjonalizm. Aby bowiem cieszyć się doskonałe funkcjonującymi panelami fotowoltaicznymi, najlepiej zasięgnąć pomocy eksperta. Nasza firma doskonale poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Serdecznie polecamy Państwu skorzystanie z naszych usług.

Czujnik ruchu

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Znajdziecie w nim liczne akcesoria, jakie wykorzystywane są jako wytrzymałe i najbardziej wydajne elementy do instalacji elektrycznych czy grzewczych. Znajdziecie u nas między innymi czujnik ruchu, stosowany nie tylko w domach prywatnych naszych klientów, ale także w budynkach użyteczności publicznej różnego typu. Dzięki niemu możliwe jest podniesienie komfortu i wygody przebywania czy mieszkania w danych przestrzeniach. Gwarantujemy Wam najlepsze ceny.

Siłowniki hydrauliczne

Profesjonalne siłowniki hydrauliczne są częścią oferty przygotowanej przez firmę Eurotech. Jeśli liczy się dla Ciebie najwyższa jakość oraz profesjonalizm, koniecznie musisz odwiedzić stronę internetową podaną w linku. Szeroki asortyment spełni wszelkie Twoje wymagania. Polecamy zestawy siłowników hydraulicznych, zapraszamy!

Phoenix Contact

Jeśli chcecie Państwo w atrakcyjnych cenach znaleźć produkty wiodącej firmy Phoenix Contact zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu, gdzie znajdziecie Państwo najlepsze i najbardziej funkcjonalne rozwiązania, jakie wykorzystywane są w połączeniach elektronicznych oraz w automatyce przemysłowej.

Zawiesia linowe

Technika podnoszeniowa to jeden z bardzo istotnych działów w ofercie doświadczonego i cenionego przedsiębiorstwa Metalmex - Instel. Profesjonaliści zatrudnieni w firmie stworzyli na przestrzeni lat niezwykle trwałe i funkcjonalne rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w warunkach intensywnego wykorzystania w profesjonalnych zakładach pracy. Zawiesia pasowe, linowe, łańcuchowe, wężowe i inne Metalmex-Instel wybierane są przez najbardziej wymagających odbiorców. Sprawdź wybór zawiesi pasowych!

Taśmy transportujące

Nasze przedsiębiorstwo działa na krajowym rynku od wielu lat, produkując najwyższej jakości taśmy transportujące. Polecamy modele temperaturoodporne, olejoodporne, trudnościeralne oraz trudnozapalne. Tak bogaty wybór pozwoli dobrać odpowiedni typ do każdego urządzenia przeznaczonego do ciągłego transportu wewnętrznego. Nasza firma specjalizuje się również w klejeniu tworzyw sztucznych oraz w gumowaniu bębnów. Nakładając dodatkowe powłoki na elementy przemysłowe wydłużamy znacznie ich żywotność. Zapraszamy do współpracy!

Szlifowanie kół zębatych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, która odznacza się doświadczeniem w zakresie usługi metalurgicznych. Metal Technology proponuje między innymi szlifowanie kół zębatych oraz wielu innych powierzchni elementów metalowych, takich jak noże gilotynowe, stemple i matryce do krawędziarek czy pryzmy kątowe. Dodatkowo, zajmują się również profesjonalną obróbkę takich narzędzi oraz ostrzy jak pogłębiacze, przeciągacze, wiertła, frezy modułowe czy głowice frezarskie oraz gwintowniki. Zajrzyj i sprawdź!

Wkładki wilka

Klienci potrzebują miejsc, w których mogą załatwić wiele praktycznych spraw. Z pewnością jednym z nich jest Polkey, który gwarantuje sprzedaż zamków, kłódek, pieczątek, scyzoryków, noży i innych akcesoriów. Pragnęlibyśmy również zwrócić Państwa uwagę na nasze wkładki Wilka (bębenkowe o różnych rozmiarach) oraz zamknięcia rowerowe. Ponadto oferujemy grawerowanie laserowe i usługi szewskie. Tak obszerna oferta sprawia, że cieszymy się dużą popularnością i zaufaniem wśród naszych klientów w Warszawie i Kutnie.

Wideokonferencje

W firmie Promedio oferujemy transmisje i wideokonferencje z rozmaitych wydarzeń. Naszym celem jest umożliwienie skorzystania z tychże spotkań maksymalnie szerokiemu gronu odbiorców, nawet z innych miast czy z zagranicy. Zamów u nas transmisję i ciesz się z efektów szerokiej informacji na temat Twego wydarzenia. Nasi subskrybenci będą mogli nawet zadawać pytania podczas transmisji na żywo. Wykorzystujmy internet do rozpowszechniania informacji oraz umożliwiania brania udziału w interesujących spotkaniach.

taśmy przenośników

Działamy w obszarze branży przemysłowej, dostarczając naszym klientom wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju rozwiązań. Przedsiębiorstwo proponuje zgarniacz do taśmy przenośników - czołowy, podtaśmowy, pługowy, bębnowy, a także modele specjalistyczne. Ułatwią one utrzymanie prawidłowego kierunku biegu surowca oraz wpłyną na zmniejszenie jego strat związane z rozsypywaniem się w trakcie stosowania innych rozwiązań lub ich braku. Polecamy również pierwszej klasy osprzęt silosów, mieszalniki oraz rękawy załadowcze.

Tłoczenie płyt cd i dvd

Tłoczenie płyt CD to jedna z naszych czołowych usług. Zajmujemy się tym od dłuższego czasu, a zdobyte doświadczenie pozwala nam osiągać doskonałe efekty. Tłoczenie płyt CD to jednak nie jedyna z naszych usług. Tłoczymy także płyty DVD oraz zajmujemy się produkcją poligrafii i opakowań do płyt CD/DVD. Wszystkie nasze usługi cechują się starannością wykonania i eleganckim efektem końcowym. Więcej interesujących Państwa szczegółów, takich jak informacje o poprawnym przygotowaniu materiału do tłoczenia, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Wałki zębate

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór części do maszyn, które na pewno sprostają Twoim najwyższym wymaganiom. Polecamy między innymi niezawodne wałki zębate, wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, dostępne w maksymalnej długości 160mm. Zachęcamy do zapoznania się z ich dokładnymi parametrami.

Maszyny montażowe

Posiadasz sprzęt, który trzeba przetransportować, rozładować itd.? Maszyny montażowe to nasza specjalność - przemieścimy je we wskazane przez Ciebie miejsce, ustawimy oraz zamocujemy zgodnie z wytycznymi w dokumentacji. Następnie uruchomimy i poddamy odpowiednim testom, a na zakończenie dokonamy odbioru końcowego.

Filtry węglowe

Każde przedsiębiorstwo produkcyjne zobowiązane jest do ograniczania emisji szkodliwych odpadów do atmosfery. Filtry węglowe, dzięki zastosowaniu w nich aktywnego izotopu, są wydajnym sposobem wiązania substancji organicznych, zarówno w formie gazowej jak i ciekłej. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia umożliwiające skuteczne oczyszczanie strumieni powietrza oraz odcieków.

Projektowanie urządzeń

W codziennej pracy zajmujemy się projektowaniem urządzeń elektrycznych. Takie przedsięwzięcia wymagają od naszych konstruktorów wyjątkowego i precyzyjnego przygotowania merytorycznego. Jednak nie można zapomnieć o tym, że stworzone przez nich plany muszą być zrealizowane - dlatego też zatroszczyliśmy się o obecność nowoczesnych urządzeń. Obecnie dysponujemy własnym, rozbudowanym parkiem maszynowym, który pozwala nam zwiększać efektywność produkcji oraz rozszerzać zakres działalności. Z Klientami współpracujemy indywidualnie.

pojemniki magazynowe

Niezależnie od tego czy posiadasz duży, czy też mały magazyn, zawsze warto zadbać o ich dobre funkcjonowanie. A jest ono zależne od organizacji pracy i od dobrego rozmieszczenia towarów. Dlatego polecamy pojemniki magazynowe Q-box. Nasze produkty, dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i niektóre uszkodzenia chemiczne.

Folie grzewcze

Oferujemy naszym klientom rozwiązania ekologiczne, które pozwalają na zanotowanie znacznych oszczędności finansowych. Jedną z naszych propozycji są folie grzewcze, które zostały stworzone z włókien węglowych oraz pasty karbonu, które tworzą odporną na czynniki zewnętrzne,a także wytrzymałą na uszkodzenia powierzchnię.

Kompensacja mocy biernej

Zapraszamy Państwa do zapoznania się proponowanymi przez nas rozwiązaniami. Naszą specjalnością jest kompensacja mocy biernej, a także inne zagadnienia i instalacje związane z prądem. Oferujemy również usługi doradcze, dzięki którym między innymi ułatwiamy dobór baterii kondensatorów, czy innego sprzętu. Od dawna doceniają nas najbardziej wymagający klienci - nie tylko z Polski, ale także z wielu innych krajów, między innymi z Azji wschodniej (np. Wietnam, czy Indonezja). Zapraszamy do podjęcia współpraca.

Czujnik dymu

Oferta naszej firmy Piri obejmuje wszelkiego rodzaju inteligentne urządzenia pomiarowe, centralki, lokalizatory. Wśród naszych produktów znajdą Państwo m.in. czujnik dymu, gazu, jakości powietrza, oczyszczacze i kamery. Z naszym sklepem Państwa zakupy będą łatwe i przyjemne. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Zbiorniki betonowe

Oferujemy wytrzymałe i pojemne rezerwuary na wodę deszczową oraz studnie wodomierzowe lub montażowe. Rezerwuar może być zamontowany na w lokalizacjach z dużym ruchem komunikacyjnym. Nasze zbiorniki betonowe mogą mieć różne zastosowania - proponujemy modele kołowe, prostopadłościenne oraz modułowe. Pojemniki wykonane są z trwałego, wodoszczelnego i mrozoodpornego materiału.

Audyty informatyczne Warszawa

Proponujemy rozwiązania, które pomogą Państwa przedsiębiorstwu sprawdzić sprawność i funkcjonalność działania systemy IT. Prowadzimy audyty informatyczne, podczas których zbieramy i oceniamy informacje o tym jak działa oraz jak chroniony jest system IT. Podpowiemy także w kwestii doboru odpowiedniego sprzętu.

Szkolenia dotyczące bezpieczeństwa informacji

Wiedza na temat zagrożeń, które mogą dotyczyć prowadzonej działalności, jest podstawowym elementem pozwalającym na stosowanie odpowiednich działań, gwarantujących ochronę poufnych danych firmowych. Dlatego w zakres naszych usług wchodzą szkolenia dotyczące bezpieczeństwa informacji, pozwalające m.in. poznać sposób postępowania cyberprzestępców.

Maszyny CNC

Proponujemy wytrzymałe obrabiarki do np. blach, które z pewnością zwiększą wydajność wielu zakładów. Nasz asortyment jest bogato wyposażony w maszyny CNC, takie jak zginarki, przecinarki, wycinarki laserowe oraz piły taśmowe. Nasze urządzenia zapewniają zwiększoną precyzję np. skrawania profili, prętów oraz wyżej wymienionych blach.

Produkcja sprężyn

Już od wielu lat zajmujemy się tworzeniem komponentów, które sprawdzają się w maszynach rolniczych, a także z zakresu motoryzacji. Produkcja sprężyn odbywa się w Katowicach, gdzie przygotowujemy warianty o profilu płaskim lub okrągłym. Zachęcamy do sprawdzenia naszych modeli talerzowych, spiralnych, naciskowych i innych.

Szkolenie programowania CNC

Naszym zadaniem jest przygotowanie pracowników oraz osób zainteresowanych do prawidłowej obsługi systemów odpowiedzialnych za obróbkę metali. Nasze szkolenie programowania CNC obejmuje zarówno omówienie budowy maszyn, jak i sposobu ich działania. Oprócz tego przedstawimy na czym polega zarządzanie współrzędnościowe urządzeniami pomiarowymi.

pierścienie osadcze sprężynujące

Jesteśmy firmą, która dostarcza klientom wysokiej jakości sprężyny naciskowych, talerzowych i pierścienie osadcze sprężynujące. Nasi pracownicy opierają się na swojej wiedzy i doświadczeniu, dlatego nasze sprężyny naciskowe i inne wykonane są precyzyjnie i według najwyższych standardów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Naprawa drukarek Kraków

Copy Net to firma zajmująca się między innymi takimi usługami jak naprawa drukarek. Kraków, ul. Koszykarska to adres pod którym można znaleźć główną, Krakowską siedzibę. W ofercie można również zakupić w atrakcyjnych cenach tusze, tonery oraz drukarka SHARP. Naprawą drukarek zajmujemy się kompleksowo i fachowo!

© www.odbarierydokariery.pl 2019 | website template by ARaynorDesign