Maszyna do składania kartonów

Nasze przedsiębiorstwo już od wielu lat zajmuje się dystrybucją, wdrażaniem oraz serwisowaniem profesjonalnych urządzeń do pakowania. Oferowana przez firmę AWM-PAK maszyna do składania kartonów pochodzi od szwajcarskiego producenta Verpama AG. Ta powszechnie znana marka jest najlepszą gwarancją niezawodności tego urządzenia, polegającego na szybkim i płynnym składaniu oraz sklejaniu pudełek. Aby poznać pełną specyfikację techniczną prezentowanego sprzętu, należy odwiedzić naszą stronę internetową. Zapraszamy!

Czujnik ruchu

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Znajdziecie w nim liczne akcesoria, jakie wykorzystywane są jako wytrzymałe i najbardziej wydajne elementy do instalacji elektrycznych czy grzewczych. Znajdziecie u nas między innymi czujnik ruchu, stosowany nie tylko w domach prywatnych naszych klientów, ale także w budynkach użyteczności publicznej różnego typu. Dzięki niemu możliwe jest podniesienie komfortu i wygody przebywania czy mieszkania w danych przestrzeniach. Gwarantujemy Wam najlepsze ceny.

Siłowniki hydrauliczne dwustronnego działania

Mamy przyjemność zaoferować Państwu wysokiej jakości siłowniki hydrauliczne dwustronnego działania. Ich uniwersalność pozwala na szerokie zastosowanie i znajduje uznanie w oczach najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo cylindry uniwersalne, przelotowe oraz wysokotonażowe. Profesjonalne siłowniki hydrauliczne dwustronnego działania są częścią oferty przygotowanej przez firmę Eurotech. Jeśli liczy się dla Ciebie najwyższa jakość oraz profesjonalizm, koniecznie musisz odwiedzić stronę internetową podaną w linku. Szeroki asortyment spełni wszelkie Twoje wymagania.

Wideokonferencje

W firmie Promedio oferujemy transmisje i wideokonferencje z rozmaitych wydarzeń. Naszym celem jest umożliwienie skorzystania z tychże spotkań maksymalnie szerokiemu gronu odbiorców, nawet z innych miast czy z zagranicy. Zamów u nas transmisję i ciesz się z efektów szerokiej informacji na temat Twego wydarzenia. Nasi subskrybenci będą mogli nawet zadawać pytania podczas transmisji na żywo. Wykorzystujmy internet do rozpowszechniania informacji oraz umożliwiania brania udziału w interesujących spotkaniach.

taśmy przenośników

Działamy w obszarze branży przemysłowej, dostarczając naszym klientom wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju rozwiązań. Przedsiębiorstwo proponuje zgarniacz do taśmy przenośników - czołowy, podtaśmowy, pługowy, bębnowy, a także modele specjalistyczne. Ułatwią one utrzymanie prawidłowego kierunku biegu surowca oraz wpłyną na zmniejszenie jego strat związane z rozsypywaniem się w trakcie stosowania innych rozwiązań lub ich braku. Polecamy również pierwszej klasy osprzęt silosów, mieszalniki oraz rękawy załadowcze.

Wałki zębate

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór części do maszyn, które na pewno sprostają Twoim najwyższym wymaganiom. Polecamy między innymi niezawodne wałki zębate, wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, dostępne w maksymalnej długości 160mm. Zachęcamy do zapoznania się z ich dokładnymi parametrami.

Maszyny montażowe

Posiadasz sprzęt, który trzeba przetransportować, rozładować itd.? Maszyny montażowe to nasza specjalność - przemieścimy je we wskazane przez Ciebie miejsce, ustawimy oraz zamocujemy zgodnie z wytycznymi w dokumentacji. Następnie uruchomimy i poddamy odpowiednim testom, a na zakończenie dokonamy odbioru końcowego.

Projektowanie urządzeń

W codziennej pracy zajmujemy się projektowaniem urządzeń elektrycznych. Takie przedsięwzięcia wymagają od naszych konstruktorów wyjątkowego i precyzyjnego przygotowania merytorycznego. Jednak nie można zapomnieć o tym, że stworzone przez nich plany muszą być zrealizowane - dlatego też zatroszczyliśmy się o obecność nowoczesnych urządzeń. Obecnie dysponujemy własnym, rozbudowanym parkiem maszynowym, który pozwala nam zwiększać efektywność produkcji oraz rozszerzać zakres działalności. Z Klientami współpracujemy indywidualnie.

pojemniki magazynowe

Niezależnie od tego czy posiadasz duży, czy też mały magazyn, zawsze warto zadbać o ich dobre funkcjonowanie. A jest ono zależne od organizacji pracy i od dobrego rozmieszczenia towarów. Dlatego polecamy pojemniki magazynowe Q-box. Nasze produkty, dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i niektóre uszkodzenia chemiczne.

Zbiorniki betonowe

Oferujemy wytrzymałe i pojemne rezerwuary na wodę deszczową oraz studnie wodomierzowe lub montażowe. Rezerwuar może być zamontowany na w lokalizacjach z dużym ruchem komunikacyjnym. Nasze zbiorniki betonowe mogą mieć różne zastosowania - proponujemy modele kołowe, prostopadłościenne oraz modułowe. Pojemniki wykonane są z trwałego, wodoszczelnego i mrozoodpornego materiału.

Produkcja sprężyn

Już od wielu lat zajmujemy się tworzeniem komponentów, które sprawdzają się w maszynach rolniczych, a także z zakresu motoryzacji. Produkcja sprężyn odbywa się w Katowicach, gdzie przygotowujemy warianty o profilu płaskim lub okrągłym. Zachęcamy do sprawdzenia naszych modeli talerzowych, spiralnych, naciskowych i innych.

pierścienie osadcze sprężynujące

Jesteśmy firmą, która dostarcza klientom wysokiej jakości sprężyny naciskowych, talerzowych i pierścienie osadcze sprężynujące. Nasi pracownicy opierają się na swojej wiedzy i doświadczeniu, dlatego nasze sprężyny naciskowe i inne wykonane są precyzyjnie i według najwyższych standardów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Akumulatory solarne

Działamy na polskim na rynku już od wielu lat i w głównej mierze specjalizujemy się w dostarczaniu podzespołów do paneli słonecznych. Dostępne na naszej stronie internetowej akumulatory solarne to doskonałe źródło energii awaryjnej. Posiadamy baterie o zróżnicowanej pojemności. Oprócz tego oferujemy przetwornice i stabilizatory napięcia.

Blachy perforowane

Dbamy o to, aby produkowane przez nas wyroby stalowe doskonale sprawdzały się w swojej roli i pozwalały na oddzielanie niewymiarowych frakcji lub usuwanie cząstek stałych z cieczy. Blachy perforowane to jedna z wielu pozycji dostępnych w katalogu firmy Amir-Metal. Są to sita perforowane z różnymi rodzajami oczek w kształcie okrągłym, wzdłużnym, kwadratowym, sześciokątnym. Są wykonywane ze stali zwykłej, magnezowej, nierdzewnej, z metali kolorowych, tworzyw sztucznych, a także ze stali węglowej na specjalne zamówienie.

Hartowanie indukcyjne kół zębatych

Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją oraz dystrybucją zespołów napędowych. Proponuje m.in. specjalistyczne urządzenia odpowiedzialne za hartowanie indukcyjne kół zębatych. Dostępne modele różnią się od siebie parametrami technicznymi oraz średnicą produktów, które mają zostać stworzone podczas obróbki cieplnej.

Pasy napędowe

Zapraszamy do zapoznawania się z ofertą naszej firmy. Swoją działalność prowadzimy już od wielu lat i od samego początku specjalizujemy się w produkcji takich elementów jak węże przemysłowe, koła pasowe, pasy napędowe, taśmy transportujące oraz wiele innych, jeśli chodzi o różnego rodzaju wyroby dla przemysłu.

Linie produkcyjne

Projektowane i produkowane przez naszą firmę linie produkcyjne to najwyższa jakość oraz profesjonalizm działania. Zapewniamy, że zarówno projekt, jak i samo wykonanie spełniają wszelkie nowoczesne normy, a z pewnością uwzględniając wszelkie uwagi klientów, spełniają ich oczekiwania. Nasze linie produkcyjne charakteryzują się wysoką wydajnością, jak również praktycznymi rozwiązaniami, które nie tylko ułatwiają pracę, ale również sprawiają, że staje się ona o wiele bardziej wydajna. Zapraszamy do kontaktu!

BricsCAD Lite

W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne wersje oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo. BricsCAD Lite działa na tej samej zasadzie, co inne programy tego typu, dlatego szybko i łatwo przyzwyczaisz się do jego obsługi. Jest też kompatybilny z innymi programami: będziesz mógł pracować w nim na stworzonych wcześniej projektach.

Rozwiązania IT dla firm

Realizujemy projekty informatyczne i wdrażamy nowoczesne technologie u klientów biznesowych. Oferujemy rozwiązania IT dla firm z różnych sektorów gospodarki. Zajmujemy się infrastrukturą krytyczną, bezpieczeństwem sieci, systemami do zarządzania przedsiębiorstwem oraz usługami serwisowymi. Wdrożenia aplikacji zawsze dostosowujemy do specyfiki branży.

Cięcie blach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepszą stal oraz usługi gięcia i cięcia blach. Idealnie nadaje się ona do profesjonalnej pracy, spełniając wszelkie oczekiwania każdego klienta. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług, po prostu odwiedź naszą oficjalną witrynę internetową. Czekamy właśnie na Ciebie!

napędy do bram pomorskie

Możemy Państwu zaproponować automatykę, która pozwoli na zaoszczędzenie czasu na wjazd i wyjazd z posesji, a także komfort podczas opadów deszczu lub śniegu bez wysiadania z samochodu. Nasza oferta obejmuje napędy do bram garażowych i wjazdowych, a także szlabanów - zapewniamy ich montaż oraz serwis na terenie województwa pomorskiego.

Wentylatory EC

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy, prowadzącej sprzedaż nowoczesnych urządzeń związanych z wymianą powietrza w pomieszczeniach. W naszym asortymencie znajdują się między innymi przemysłowe wentylatory EC, znajdujące zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Proponujemy modele o różnej średnicy i parametrach.

rolki krzywkowe

W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się w podstawowe elementy łożysk kulkowych, igiełkowych oraz walcowych. Wśród tego rodzaju produktów znajdziesz rolki krzywkowe. Powierzchnia bieżna tych rozwiązań została wykończona zaokrąglonym profilem. Mogą zostać wykorzystane w różnego rodzaju gąsienicach oraz napędach.

odczynniki rtg

W ofercie firmy znajdują się oprzyrządowania wykorzystywane do wykonywania badań środowiskowych i analiz przemysłowych produktów. Oprócz urządzeń laboratoryjnych, do których zaliczamy odczynniki RTG czy spektrometry, marka zajmuje się udostępnianiem materiałów o charakterze eksploatacyjnym i wzorcowym.

instalacje przemysłowe pneumatyczne

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań do maszyn produkcyjnych. Instalacje przemysłowe pneumatyczne oraz automatyczne, jakie oferujemy, to profesjonalna propozycja dla przedsiębiorstw chcących zwiększyć wydajność oraz jakość proponowanych przez siebie produktów.

telewizja dla hoteli

Posiadając bazę noclegową, powinniśmy zadbać o komfort i rozrywkę dla klientów o każdej porze dnia i nocy. Nasza telewizja dla hoteli usatysfakcjonuje gości z Polski i zagranicy, dzięki różnorodnym, wielojęzycznym kanałom. Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania najkorzystniejszego pakietu odpowiadającemu profilowi Twojej działalności.

Pompy przemysłowe

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy, która obejmuje szeroki asortyment różnego rodzaju urządzeń, takich jak: pompy przemysłowe oraz inny osprzęt dla przemysłu. Nasza firma gwarantuje skuteczność i wysoką jakości wszystkich oferowanych produktów. Znajdą je Państwo na naszej stronie internetowej.

Efekty sceniczne na imprezy muzyczne

Nasza firma kompleksowo obsługuje imprezy muzyczne i koncerty w wytwornice CO2 i sparkulary. W naszej firmie pracują najlepsi specjaliści, dla których dobra oprawa wydarzenia to główna miara jego sukcesu. Oświetlenie imprez w naszym wykonaniu to gwarancja rzetelnie wykonanej usługi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

strony www Kielce

Jako specjaliści od sieci jesteśmy w stanie stworzyć responsywne witryny www zupełnie nowe przestrzenie działania dla wielu firm i przedsiębiorstw - niezależnie od dyscypliny, w której się one rozwijają. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, od czego powinno rozpoczynać się tworzenie stron internetowych, to koniecznie skontaktuj się z naszymi projektantami. Zatroszczą się oni o to, by zarówno szata graficzna, jak również jej układ, rozpiętość oraz czytelność były dostosowane do wielu czynników takich jak: grono potencjalnych odbiorców, branża, potencjał indywidualny marki. Jesteśmy z Kielc

Głośniki komputerowe

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszemu sklepowi internetowemu na dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów elektronicznych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi głośniki komputerowe bezprzewodowe. Pochodzą one od renomowanych wytwórców, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego z klientów.

Światłowody Bydgoszcz

W naszym asortymencie znajdziecie liczne światłowody, jakie są wykorzystywanymi do uzyskiwanie wytrzymałych i solidnych połączeń w danych instalacjach. Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają na dostosowanie ich pod względem między innymi długości czy grubości danego przewozu, jaki chcecie zamontować w wybranym miejscu.

Skil części

Prowadzimy sprzedaż elementów zamiennych do urządzeń firmy Skil. Części, które oferujemy naszym klientom, wyróżniają się tym, że wykonano je z wysokiej klasy materiałów z użyciem nowoczesnych rozwiązań. Jeżeli chodzi o sprzęt marki Skil, nasze części są najlepsze na rynku - skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się o tym sam.

Laser do czyszczenia

Laser do czyszczenia to zaawansowane urządzenie, które wykorzystuje promieniowanie świetlne do usuwania zabrudzeń z wszelkiego rodzaju powierzchni. Jest używany zwłaszcza w przemyśle, do czyszczenia maszyn. Nasza firma oferuje najwyżej jakości urządzenia do czyszczenia, w tym te laserowe. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Grawerowanie w drewnie

W firmie LeanTech wykonujemy niepowtarzalne, atrakcyjne statuetki szklane z grawerowanym zdjęciem oraz dowolną dedykacją pisemną. Bryła szkła lub pleksi może mieć dowolny kształt, ponieważ zajmujemy się również fachowym wycinaniem. Podświetlenie LED dodatkowo uatrakcyjni upominek. Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji, wśród nich grawerowanie w drewnie, plastiku, metalu czy skórze. Polecamy.

© www.odbarierydokariery.pl 2023 | website template by ARaynorDesign