Producent słodyczy

Jeśli chcesz, aby Twoja cukiernia stała się znana w całym mieście, zainwestuj w pyszne produkty od znanej firmy. Jako producent słodyczy, Makorogowo działa od 1978 roku, a od 2001 w zakładzie z nowoczesnym sprzętem spełniającym kryteria narzucone przez Unię Europejską. Proponujemy składanie zamówień na nakłady ze słomkami ptysiowymi w polewie toffi, ciepłymi lodami przypominającymi dziecięce wspomnienia, rurkami z kremem, bezami, sękaczami i innymi łakociami. Realizujemy je szybko i zawsze na czas.

Restauracja

Położona w centrum Koszalina restauracja Bistro Qura zaprasza na uroczystości rodzinne, takie jak chrzciny, komunie, urodziny, rocznice i bankiety uświetniające ważne momenty, które chcesz świętować w gronie najbliższych. Gwarantujemy profesjonalną organizację wydarzenia i indywidualnie skomponowane menu.

Wypożyczalnia gastronomiczna

Hendi Rental prezentuje Państwu wyjątkowy sprzęt gastronomiczny, którego jakość i wytrzymałość zachwyci każdego profesjonalnego mistrza kuchni. Zapewniamy, że to właśnie dzięki nam i naszemu profesjonalnemu podejściu do całej oferty, możliwe będzie wyjątkowe wyposażenie Państwa restauracji i zagwarantowanie sobie pełnej wydajności i efektywności. Jako wypożyczalnia gastronomiczna jesteśmy przekonani, że nasze urządzenia gastronomiczne wykorzystują nowoczesne rozwiązania i wszelkie nowinki techniczne, po to aby być jeszcze bardziej funkcjonalnymi i przydatnymi.

Lunch Bydgoszcz

Masz ochotę na świeży i zdrowy posiłek? Nasza restauracja oferuje codziennie świeży lunch - oferta często się zmienia, zawsze jednak dbamy, by posiłek bogaty był w różne składniki. Oferujemy pożywny zestaw w korzystnej cenie z domowym dowozem w obrębie 5 km na terenie Bydgoszczy. Zamówienia tych posiłków realizujemy od godziny 12:00 do 16:00.

sklep zdrowa żywność

Jeśli cenisz sobie dobrą kondycję organizmu, koniecznie zajrzyj do sklepu ze zdrową żywnością Fresh and Eco. Oferujemy szeroki wybór ekologicznych produktów, wolnych od konserwantów, sztucznych barwników oraz innych szkodowych substancji. Polecamy między innymi desery, nabiał, wypieki, wędliny, napoje, owoce, warzywa oraz wiele innych artykułów w bardzo przystępnych cenach.

Parówki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze parówki! Cieszą się one już ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich dzieci. Dzięki oryginalnemu smaku i wielu wartościom odżywczym, będziesz spokojna, podając swojej pociesze właśnie te mięsne wyroby. Stawiamy na najwyższą jakość oferowanych produktów, atrakcyjne ceny i pełne zadowolenie naszych najmniejszych klientów! Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferowanych przez nas usług, po prostu skontaktuj się bezpośrednio z nami.

Konfitura z malin

Jesteśmy bydgoskim producentem smacznych i naturalnych przetworów owocowych. Wśród nich jest przepyszna konfitura z malin, która zachwyci Ciebie wilgotną konsystencją pełną owoców leśnych. Słoiczki zawierają 250 gramów przepysznego smarowidła, które aż prosi się o nałożenie na kanapkę czy naleśniki.

© www.odbarierydokariery.pl 2019 | website template by ARaynorDesign