Producent słodyczy

Jeśli chcesz, aby Twoja cukiernia stała się znana w całym mieście, zainwestuj w pyszne produkty od znanej firmy. Jako producent słodyczy, Makorogowo działa od 1978 roku, a od 2001 w zakładzie z nowoczesnym sprzętem spełniającym kryteria narzucone przez Unię Europejską. Proponujemy składanie zamówień na nakłady ze słomkami ptysiowymi w polewie toffi, ciepłymi lodami przypominającymi dziecięce wspomnienia, rurkami z kremem, bezami, sękaczami i innymi łakociami. Realizujemy je szybko i zawsze na czas.

Restauracja

Położona w centrum Koszalina restauracja Bistro Qura zaprasza na uroczystości rodzinne, takie jak chrzciny, komunie, urodziny, rocznice i bankiety uświetniające ważne momenty, które chcesz świętować w gronie najbliższych. Gwarantujemy profesjonalną organizację wydarzenia i indywidualnie skomponowane menu.

Wypożyczalnia gastronomiczna

Hendi Rental prezentuje Państwu wyjątkowy sprzęt gastronomiczny, którego jakość i wytrzymałość zachwyci każdego profesjonalnego mistrza kuchni. Zapewniamy, że to właśnie dzięki nam i naszemu profesjonalnemu podejściu do całej oferty, możliwe będzie wyjątkowe wyposażenie Państwa restauracji i zagwarantowanie sobie pełnej wydajności i efektywności. Jako wypożyczalnia gastronomiczna jesteśmy przekonani, że nasze urządzenia gastronomiczne wykorzystują nowoczesne rozwiązania i wszelkie nowinki techniczne, po to aby być jeszcze bardziej funkcjonalnymi i przydatnymi.

Lunch Bydgoszcz

Masz ochotę na świeży i zdrowy posiłek? Nasza restauracja oferuje codziennie świeży lunch - oferta często się zmienia, zawsze jednak dbamy, by posiłek bogaty był w różne składniki. Oferujemy pożywny zestaw w korzystnej cenie z domowym dowozem w obrębie 5 km na terenie Bydgoszczy. Zamówienia tych posiłków realizujemy od godziny 12:00 do 16:00.

Parówki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze parówki! Cieszą się one już ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich dzieci. Dzięki oryginalnemu smaku i wielu wartościom odżywczym, będziesz spokojna, podając swojej pociesze właśnie te mięsne wyroby. Stawiamy na najwyższą jakość oferowanych produktów, atrakcyjne ceny i pełne zadowolenie naszych najmniejszych klientów! Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferowanych przez nas usług, po prostu skontaktuj się bezpośrednio z nami.

Konfitura z malin

Jesteśmy bydgoskim producentem smacznych i naturalnych przetworów owocowych. Wśród nich jest przepyszna konfitura z malin, która zachwyci Ciebie wilgotną konsystencją pełną owoców leśnych. Słoiczki zawierają 250 gramów przepysznego smarowidła, które aż prosi się o nałożenie na kanapkę czy naleśniki.

Garnki emaliowane

Garnki emaliowane, które znajdą Państwo w naszej ofercie to wyjątkowe produkty, których właściwości i przepiękny wygląd zachwycą każdego klienta. Szeroki wybór różnego rodzaju stylów i form z pewnością przypadnie Państwu do gustu. To doskonały sposób na zaaranżowanie swojej kuchni, ale też zaopatrzenie się w funkcjonalne, niezawodne akcesoria, które mogą usprawnić gotowanie. Garnki emaliowane są pięknie zdobione, ale przede wszystkim zachowują swoją wytrzymałość i trwałość przez wiele lat. Zapraszamy.

© www.odbarierydokariery.pl 2019 | website template by ARaynorDesign