Restauracja

Położona w centrum Koszalina restauracja Bistro Qura zaprasza na uroczystości rodzinne, takie jak chrzciny, komunie, urodziny, rocznice i bankiety uświetniające ważne momenty, które chcesz świętować w gronie najbliższych. Gwarantujemy profesjonalną organizację wydarzenia i indywidualnie skomponowane menu.

Wypożyczalnia gastronomiczna

Hendi Rental prezentuje Państwu wyjątkowy sprzęt gastronomiczny, którego jakość i wytrzymałość zachwyci każdego profesjonalnego mistrza kuchni. Zapewniamy, że to właśnie dzięki nam i naszemu profesjonalnemu podejściu do całej oferty, możliwe będzie wyjątkowe wyposażenie Państwa restauracji i zagwarantowanie sobie pełnej wydajności i efektywności. Jako wypożyczalnia gastronomiczna jesteśmy przekonani, że nasze urządzenia gastronomiczne wykorzystują nowoczesne rozwiązania i wszelkie nowinki techniczne, po to aby być jeszcze bardziej funkcjonalnymi i przydatnymi.

Lunch Bydgoszcz

Masz ochotę na świeży i zdrowy posiłek? Nasza restauracja oferuje codziennie świeży lunch - oferta często się zmienia, zawsze jednak dbamy, by posiłek bogaty był w różne składniki. Oferujemy pożywny zestaw w korzystnej cenie z domowym dowozem w obrębie 5 km na terenie Bydgoszczy. Zamówienia tych posiłków realizujemy od godziny 12:00 do 16:00.

Parówki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze parówki! Cieszą się one już ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich dzieci. Dzięki oryginalnemu smaku i wielu wartościom odżywczym, będziesz spokojna, podając swojej pociesze właśnie te mięsne wyroby. Stawiamy na najwyższą jakość oferowanych produktów, atrakcyjne ceny i pełne zadowolenie naszych najmniejszych klientów! Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferowanych przez nas usług, po prostu skontaktuj się bezpośrednio z nami.

Konfitura z malin

Jesteśmy bydgoskim producentem smacznych i naturalnych przetworów owocowych. Wśród nich jest przepyszna konfitura z malin, która zachwyci Ciebie wilgotną konsystencją pełną owoców leśnych. Słoiczki zawierają 250 gramów przepysznego smarowidła, które aż prosi się o nałożenie na kanapkę czy naleśniki.

Herbaty w torebkach

W wielu opcjach owocowych, a także standardowych odmianach sprzedajemy herbaty w torebkach. Oferowany napój zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, którzy będą odwiedzać Państwa lokale gastronomiczne, a w przypadku osób prywatnych sprawią przyjemność o każdej porze dnia i dodadzą wigoru do dalszego działania.

Meble kuchenne

Interesują Cię meble kuchenne na wymiar? Kraków jest miastem w którym mieści się jedyna w swoim rodzaju oferta przygotowana przez firmę Studio Marzenie. Szeroki asortyment z pewnością Cię zainteresuje i spełni wszelkie Twoje potrzeby oraz wymagania. Najwyższa jakość oraz solidne wykonanie gwarantowane.

© www.odbarierydokariery.pl 2019 | website template by ARaynorDesign