Karpacz noclegi

Jeśli chcesz wyjechać na wakacje i oderwać się od codziennej, szarej rzeczywistości - trafiłeś w odpowiednie miejsce. Proponujemy tylko najlepsze rozwiązania dla wszystkich osób, chcących po prostu odpocząć! Na niezapomniane wakacje najlepszym miastem jest Karpacz. Noclegi, które oferujemy w Hotelu Malachit, to również świetne rozwiązanie dla Ciebie! Proponujemy komfortowe warunki zakwaterowania, niskie ceny i profesjonalną obsługę. Dołącz do grona naszych zadowolonych gości już dziś!

Hotel przy autostradzie A1

Kierujemy naszą ofertę do kierowców, którzy przemierzają Śląsk i potrzebuję miejsca noclegu. Nasz hotel przy autostradzie A1 i A4 dysponuje przestronnymi pokojami jedno- i wieloosobowymi. Mamy również restaurację, w której można spróbować śląskiej kuchni. Z naszego obiektu jest dobry dojazd do m.in. Mikołowa, Żor, Katowic i Rybnika.

Zielona szkoła nad morzem

Zajmujemy się działalnością w branży turystycznej, w ramach której umożliwiamy każdemu z naszych Gości skorzystanie z naprawdę doskonałego zakwaterowania - takiego, które zapewni im naprawdę fantastyczny wypoczynek. Zielona szkoła nad morzem to jednak coś więcej niż tylko relaks. Właśnie z myślą o tym Ośrodek Wczasowy Adria w Rewalu pomaga w organizacji wycieczek klasowych, umożliwiając skorzystanie z najlepszych zajęć edukacyjnych - takich, które pozwolą cieszyć się mnóstwem wrażeń, a jednocześnie poszerza wiedzę i umiejętności.

wesele w karkonoszach

Dzień Twojego ślubu i dużej imprezy rodzinnej zbliża się wielkimi krokami? Zorganizuj wesele w Karkonoszach, a goście na pewno będą zadowoleni. Nasza restauracja może poszczycić się wspaniałymi daniami kuchni polskiej, chatą biesiadną oraz miejscem do grillowania. Po nocnym szaleństwie na parkiecie goście odpoczną w komfortowych pokojach z widokiem na góry.

Obozy młodzieżowe

Kolonie i obozy dawały i dają nadal młodym ludziom i dzieciakom dużo możliwości. Przede wszystkim zapewniają potrzebę przebywania z drugim człowiekiem. A poza tym pomagają rozwijać: i duchowo i fizycznie. Obozy młodzieżowe są przeróżne. Młody człowiek może dopasować ich tematykę do swoich potrzeb i zainteresowań. Serdecznie Zapraszamy.

Houseboaty

Domy na wodzie to coraz bardziej popularna alternatywa odpoczynku z dala od codziennych spraw. Proponujemy houseboaty w atrakcyjnych cenach do wynajęcia. W każdym z nich znajduje się łazienka, a także wygodny aneks kuchenny, w którym możesz bez problemu przygotować śniadanie, obiad czy kolację dla bliskiej osoby.

© www.odbarierydokariery.pl 2022 | website template by ARaynorDesign