konferencje nad jeziorem

Z myślą o naszych Klientach biznesowych stworzyliśmy ofertę, w ramach których będą oni mogli zorganizować konferencje nad jeziorem. Hotel jest w stanie wynająć Państwu doskonale wyposażone sale szkoleniowe, w których będziecie mieli dostęp do nowoczesnego sprzętu multimedialnego oraz szeregu innych udogodnień.

Karpacz noclegi

Jeśli chcesz wyjechać na wakacje i oderwać się od codziennej, szarej rzeczywistości - trafiłeś w odpowiednie miejsce. Proponujemy tylko najlepsze rozwiązania dla wszystkich osób, chcących po prostu odpocząć! Na niezapomniane wakacje najlepszym miastem jest Karpacz. Noclegi, które oferujemy w Hotelu Malachit, to również świetne rozwiązanie dla Ciebie! Proponujemy komfortowe warunki zakwaterowania, niskie ceny i profesjonalną obsługę. Dołącz do grona naszych zadowolonych gości już dziś!

włochy wycieczka objazdowa

Urlop we Włoszech? Wyjazd kolonijny dla dzieci za granicę? Nasze biuro podróży organizuje wakacje w tak pięknym kraju, jakim niewątpliwie są Włochy! Wycieczka objazdowa obejmuje odpoczynek nad morzem i zaplanowanie zwiedzanie atrakcji turystycznych. Oferujemy m.in. pobyt w hotelach z personelem mówiącym po polsku, pełne wyżywienie i zniżki dla najmłodszych.

Wakacje w Trójmieście

Wakacje w Trójmieście zawsze są efektywne ze względu na wspaniałe warunki, jakie Panują w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie. Jeżeli pragniecie Państwo z nich skorzystać, zainwestujcie w luksusowe apartamenty dla 4-6 osób, w których wypocząć może cała rodzina. Stworzyliśmy dla wszystkich z Państwa wyjątkowe warunki do relaksu, a doskonała lokalizacja poszczególnych kwater sprawia, że będziecie mieli bardzo blisko do wszystkich okolicznych atrakcji. U nas nie zabraknie Ci niczego - od kuchni, przez meble, aż do telewizora.

Hotel przy autostradzie A1

Kierujemy naszą ofertę do kierowców, którzy przemierzają Śląsk i potrzebuję miejsca noclegu. Nasz hotel przy autostradzie A1 i A4 dysponuje przestronnymi pokojami jedno- i wieloosobowymi. Mamy również restaurację, w której można spróbować śląskiej kuchni. Z naszego obiektu jest dobry dojazd do m.in. Mikołowa, Żor, Katowic i Rybnika.

© www.odbarierydokariery.pl 2020 | website template by ARaynorDesign