konferencje nad jeziorem

Z myślą o naszych Klientach biznesowych stworzyliśmy ofertę, w ramach których będą oni mogli zorganizować konferencje nad jeziorem. Hotel jest w stanie wynająć Państwu doskonale wyposażone sale szkoleniowe, w których będziecie mieli dostęp do nowoczesnego sprzętu multimedialnego oraz szeregu innych udogodnień.

Karpacz noclegi

Jeśli chcesz wyjechać na wakacje i oderwać się od codziennej, szarej rzeczywistości - trafiłeś w odpowiednie miejsce. Proponujemy tylko najlepsze rozwiązania dla wszystkich osób, chcących po prostu odpocząć! Na niezapomniane wakacje najlepszym miastem jest Karpacz. Noclegi, które oferujemy w Hotelu Malachit, to również świetne rozwiązanie dla Ciebie! Proponujemy komfortowe warunki zakwaterowania, niskie ceny i profesjonalną obsługę. Dołącz do grona naszych zadowolonych gości już dziś!

Hotel przy autostradzie A1

Kierujemy naszą ofertę do kierowców, którzy przemierzają Śląsk i potrzebuję miejsca noclegu. Nasz hotel przy autostradzie A1 i A4 dysponuje przestronnymi pokojami jedno- i wieloosobowymi. Mamy również restaurację, w której można spróbować śląskiej kuchni. Z naszego obiektu jest dobry dojazd do m.in. Mikołowa, Żor, Katowic i Rybnika.

Zielona szkoła nad morzem

Zajmujemy się działalnością w branży turystycznej, w ramach której umożliwiamy każdemu z naszych Gości skorzystanie z naprawdę doskonałego zakwaterowania - takiego, które zapewni im naprawdę fantastyczny wypoczynek. Zielona szkoła nad morzem to jednak coś więcej niż tylko relaks. Właśnie z myślą o tym Ośrodek Wczasowy Adria w Rewalu pomaga w organizacji wycieczek klasowych, umożliwiając skorzystanie z najlepszych zajęć edukacyjnych - takich, które pozwolą cieszyć się mnóstwem wrażeń, a jednocześnie poszerza wiedzę i umiejętności.

© www.odbarierydokariery.pl 2021 | website template by ARaynorDesign