Tłumaczenia Szczecin

Jeśli posiadasz tekst, który chcesz oddać do tłumaczenia na polski z angielskiego, niemieckiego czy francuskiego, skontaktuj się z Centrum Języków Obcych Effekt w Szczecinie. Oprócz prowadzenia profesjonalnych kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zajmujemy się również przekładami. Nasi lektorzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Współpracujemy również z native speakerami, którzy sprawdzają naszą pracę, aby była jak najbardziej rzetelna i prawidłowa. Zapraszamy na przyspieszone kursy dla osób planujących wyjazd do pracy za granicę.

sklep z zabawkami online

Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu, w ramach którego znajdziecie najlepsze zabawki. Sklep internetowy naszej firmy to idealne miejsce dla rodziców poszukujących wiodących marek dziecięcych. Przygotowane przez nas zostały między innymi produkty edukacyjne, dzięki którym pobudzona zostanie również wyobraźnia niemowląt.

przedszkole Gdańsk

Naszym podopiecznym zapewniamy między innymi terapię logopedyczną, rytmikę, zajęcia muzyczno-plastyczne, teatralne i gimnastyczne oraz lekcje języka angielskiego i konsultacje z psychologiem. Przedszkole niepubliczne MegaMocni znajdujące się w Gdańsku, to miejsce stworzone z myślą dzieciach mających szczególne potrzeby edukacyjne. Nasi pedagodzy pomagają podopiecznym w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami oraz w korygowaniu wag wymowy. Przyjmujemy dzieci posiadające orzeczenie z poradni psychologiczno-pedagogicznej. Zachęcamy do kontaktu.

© www.odbarierydokariery.pl 2019 | website template by ARaynorDesign