Implanty ceny

Niezwykle atrakcyjne ceny na implanty można znaleźć w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją leczenia zębów oraz wstawiania uzupełnień protetycznych dla braków w uzębieniu. Niskie koszty zabiegów chirurgicznych sprawiają, że ciągle cieszymy się uznaniem i zaufaniem ze strony naszych klientów.

Leczenie kanałowe Żory

W naszych gabinetach dentystycznych w Żorach otrzymasz pomoc w zakresie m.in. endodoncji. Leczenie kanałowe wykonujemy wtedy, gdy próchnica zaatakuje miazgę zęba - pracujemy pod mikroskopem, aby wyeliminować przeoczenie wejścia do kanału lub niekompletne ich wyczyszczenie i wypełnienie. Poza mikroskopem posiadamy także aparat do radiowizjografii.

Mezoterapia włosów

Zachęcamy do skorzystania z propozycji trychologa należącego do zespołu specjalistów Hair Medica. Przeprowadza on takie zabiegi jak mezoterapia włosów, która umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych sprzyjających wzmocnieniu cebulek. Należą do nich krzemionka organiczna, biotyna, minoksydyl, oligoelemnty itd.

Narzędzia stomatologiczne

Niewiele firm w tak komplementarny sposób jak nasza jest w stanie skomplementować materiały i narzędzia stomatologiczne. Jednak my, jako specjaliści w branży, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że działania organizujące pracę każdego gabinetu to zarówno przygotowanie narzędzi, przeprowadzenie nawet wieloetapowego leczenia, jak również zatroszczenie się o zachowanie odpowiednich standardów sanitarnych, które pozwolą na przyjęcie kolejnego pacjenta. Dlatego też w naszej ofercie znalazły się m.in. bardzo skuteczne środki dezynfekcyjne.

Wózki inwalidzkie elektryczne dla niepełnosprawnych

Prezentujemy Państwu wózki inwalidzkie elektryczne. Są to niezwykle proste i wygodne w obsłudze pojazdy, dzięki którym osoba niepełnosprawna będzie mogła uczestniczyć w życiu społecznym i bez przeszkód wykonywać codzienne obowiązki. Są to pomocne urządzenia, które pomagają inwalidom wrócić do życia w społeczeństwa. Gwarantujemy, ze nasze wózki inwalidzkie elektryczne są najlepszym wyborem dla osób, które nie chcą rezygnować z codziennych przyjemności i chcą aktywnie spędzać czas, mimo swoich schorzeń.

Stomatolog Szczecin

Zapraszamy do odwiedzenia naszej Kliniki Koryzna, w której swoje usługi świadczy doświadczony w branży stomatolog - Szczecin. Proponuje liczne zabiegi dentystyczne, które przywracają zdrowie oraz estetykę jamy ustnej. Przygotowaliśmy ofertę zgodnie z obowiązującymi normami i zapotrzebowaniem naszych Pacjentów. Odwiedzając gabinet dentystyczny, nie będziecie musieli się bać. Panuje tu zawsze miła atmosfera, która będzie sprzyjać każdemu z Was. Zachęcamy raz jeszcze do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Ultrasonografy

Oferujemy nowoczesne aparaty USG marki Samsung. Wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu ultrasonografów wysokiej klasy, pozwala spełniać Państwa szerokie wymagania dotyczące specjalistycznego sprzętu medycznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w tym również serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

kosmetyki do pielęgnacji

Asortyment naszego sklepu internetowego stanowią rozmaite kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów itp. To produkty oparte na precyzyjnie dobranych składnikach oraz przebadane dermatologicznie i bezpieczne dla skóry, nawet u osób wrażliwych na alergie. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej!

chirurg dziecięcy

Zapewniamy diagnostykę i leczenie chorób u najmłodszych - od noworodków do młodzieży z problemami typowo pediatrycznymi. Nasz chirurg dziecięcy zajmuje się m.in. leczeniem znamion barwnikowych, wad układu moczowo-płciowego czy naczyniaków. Oferujemy też pomoc logopedyczną, psychologiczną i psychiatryczną.

Operacja zmniejszenia żołądka

Jeśli poszukujecie Państwo miejsca, w którym sztab specjalistów pomoże Wam poradzić sobie z doskwierającym Wam problemem otyłości, zapraszamy na konsultację do Centrum Medycznego KCM Clinic. Jedną z domen naszej działalności jest wykonywanie operacji zmniejszania żołądka. Dzięki laparoskopowej technice zabiegowej, metoda ta pozostaje najmniej inwazyjną ze wszystkich do tej pory poznanych. Polega ona bowiem na wycięciu znacznej części żołądka w sposób, pozwalający na szybkie gojenie się ran oraz powrót do normalności.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy

W ofercie naszego sklepu dostępne są urządzenia pomiarowe, które można wykorzystywać zarówno w domach, jak i placówkach medycznych. Ciśnieniomierz nadgarstkowy to sprzęt, który charakteryzuje się prostą obsługą. Dzięki niemu można dokonać automatycznego pomiaru lub wykryć nieprawidłowości z zakresu arytmii serca.

terapia alkoholowa Wrocław nfz

Pomoc osobom uzależnionym w radzeniu sobie z dotykających je problemem powinna obejmować specjalistyczne leczenie w ośrodkach zamkniętych. Prowadzona w naszej placówce terapia alkoholowa we Wrocławiu na NFZ może odbywać się w ramach refundacji - prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe dla osób uzależnionych.

Nasiona konopi łuskane

To świetny dodatek to różnego rodzaju dań, ponieważ nie posiada praktycznie żadnego zapachu. Nasiona konopi sprawdzą się przede wszystkim w produkcji chleba i makaronów. Mogą stanowić też ciekawy dodatek do wielu deserów i koktajlów, na przykład smoothie. Ich smak jest dość neutralny, o lekko orzechowych nutach.

pantomogram bez skierowania Warszawa

Przychodnia stomatologiczna wykonuje zdjęcia rentgenowskie potrzebne do diagnostyki wielu chorób zębów i ich okolic. Pantomogram bez skierowania wykonać można w Warszawie po uprzednim zarezerwowaniu wizyty w klinice. Stomatolog przeprowadzi wywiad i zbada pacjenta, by zdecydować, czy istnieją wskazania do wykonania zdjęcia pantomograficznego.

© www.odbarierydokariery.pl 2023 | website template by ARaynorDesign