Implanty ceny

Niezwykle atrakcyjne ceny na implanty można znaleźć w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją leczenia zębów oraz wstawiania uzupełnień protetycznych dla braków w uzębieniu. Niskie koszty zabiegów chirurgicznych sprawiają, że ciągle cieszymy się uznaniem i zaufaniem ze strony naszych klientów.

Leczenie kanałowe Żory

W naszych gabinetach dentystycznych w Żorach otrzymasz pomoc w zakresie m.in. endodoncji. Leczenie kanałowe wykonujemy wtedy, gdy próchnica zaatakuje miazgę zęba - pracujemy pod mikroskopem, aby wyeliminować przeoczenie wejścia do kanału lub niekompletne ich wyczyszczenie i wypełnienie. Poza mikroskopem posiadamy także aparat do radiowizjografii.

Mezoterapia włosów

Zachęcamy do skorzystania z propozycji trychologa należącego do zespołu specjalistów Hair Medica. Przeprowadza on takie zabiegi jak mezoterapia włosów, która umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych sprzyjających wzmocnieniu cebulek. Należą do nich krzemionka organiczna, biotyna, minoksydyl, oligoelemnty itd.

Wózki inwalidzkie elektryczne dla niepełnosprawnych

Prezentujemy Państwu wózki inwalidzkie elektryczne. Są to niezwykle proste i wygodne w obsłudze pojazdy, dzięki którym osoba niepełnosprawna będzie mogła uczestniczyć w życiu społecznym i bez przeszkód wykonywać codzienne obowiązki. Są to pomocne urządzenia, które pomagają inwalidom wrócić do życia w społeczeństwa. Gwarantujemy, ze nasze wózki inwalidzkie elektryczne są najlepszym wyborem dla osób, które nie chcą rezygnować z codziennych przyjemności i chcą aktywnie spędzać czas, mimo swoich schorzeń.

Ultrasonografy

Oferujemy nowoczesne aparaty USG marki Samsung. Wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu ultrasonografów wysokiej klasy, pozwala spełniać Państwa szerokie wymagania dotyczące specjalistycznego sprzętu medycznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w tym również serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

kosmetyki do pielęgnacji

Asortyment naszego sklepu internetowego stanowią rozmaite kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów itp. To produkty oparte na precyzyjnie dobranych składnikach oraz przebadane dermatologicznie i bezpieczne dla skóry, nawet u osób wrażliwych na alergie. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej!

chirurg dziecięcy

Zapewniamy diagnostykę i leczenie chorób u najmłodszych - od noworodków do młodzieży z problemami typowo pediatrycznymi. Nasz chirurg dziecięcy zajmuje się m.in. leczeniem znamion barwnikowych, wad układu moczowo-płciowego czy naczyniaków. Oferujemy też pomoc logopedyczną, psychologiczną i psychiatryczną.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy

W ofercie naszego sklepu dostępne są urządzenia pomiarowe, które można wykorzystywać zarówno w domach, jak i placówkach medycznych. Ciśnieniomierz nadgarstkowy to sprzęt, który charakteryzuje się prostą obsługą. Dzięki niemu można dokonać automatycznego pomiaru lub wykryć nieprawidłowości z zakresu arytmii serca.

Terapia alkoholowa Wrocław NFZ

Pomoc osobom uzależnionym w radzeniu sobie z dotykających je problemem powinna obejmować specjalistyczne leczenie w ośrodkach zamkniętych. Prowadzona w naszej placówce terapia alkoholowa we Wrocławiu na NFZ może odbywać się w ramach refundacji - prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe dla osób uzależnionych.

Nasiona konopi łuskane

To świetny dodatek to różnego rodzaju dań, ponieważ nie posiada praktycznie żadnego zapachu. Nasiona konopi sprawdzą się przede wszystkim w produkcji chleba i makaronów. Mogą stanowić też ciekawy dodatek do wielu deserów i koktajlów, na przykład smoothie. Ich smak jest dość neutralny, o lekko orzechowych nutach.

pantomogram bez skierowania Warszawa

Przychodnia stomatologiczna wykonuje zdjęcia rentgenowskie potrzebne do diagnostyki wielu chorób zębów i ich okolic. Pantomogram bez skierowania wykonać można w Warszawie po uprzednim zarezerwowaniu wizyty w klinice. Stomatolog przeprowadzi wywiad i zbada pacjenta, by zdecydować, czy istnieją wskazania do wykonania zdjęcia pantomograficznego.

wymiennik ciepła rurowy

Osprzęt przemysłowy to zbiór różnorodnych urządzeń i narzędzi wykorzystywanych w procesach produkcyjnych w zakładach przemysłowych. Jednym z kluczowych elementów tego osprzętu jest wymiennik ciepła rurowy. Jest to urządzenie, które umożliwia efektywną i szybką wymianę ciepła pomiędzy dwoma płynami. Wymiennik ciepła rurowy składa się z pary rurowych, w których krąży jeden płyn, a drugi płyn płynie wokół tych rur. Dzięki temu dochodzi do wymiany ciepła między płynami, co ma istotne znaczenie w procesach produkcyjnych, szczególnie w przemyśle chemicznym czy petrochemicznym. Osprzęt przemysłowy, w tym wymiennik ciepła rurowy, jest niezbędny dla sprawnego funkcjonowania zakładów produkcyjnych i zapewnienia optymalnych warunków pracy.

USG oka

Badania diagnostyczne są ważne dla utrzymania zdrowia. Jednym z nich jest USG oka, które pozwala na zbadanie gałki ocznej. Jest to procedura, która pozwala na ocenę struktur oka oraz wykrycie ewentualnych nieprawidłowości. Dzięki temu badaniu możliwe jest wykrycie schorzeń, takich jak jaskra, zaćma czy odwarstwienie siatkówki, co zwiększa szanse na leczenie.

ostrza specjalistyczne

Dostarczamy narzędzia przeznaczone do wykorzystania podczas zabiegów medycznych wymagających wykonania nacięć lub innych ingerencji. W asortymencie dostępne są ostrza specjalistyczne do mikrochirurgii, podologii, laryngologii i nie tylko. Pochodzą od brytyjskiego producenta Swann-Morton. Proponujemy modele w różnych kształtach.

© www.odbarierydokariery.pl 2024 | website template by ARaynorDesign