Implanty ceny

Niezwykle atrakcyjne ceny na implanty można znaleźć w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją leczenia zębów oraz wstawiania uzupełnień protetycznych dla braków w uzębieniu. Niskie koszty zabiegów chirurgicznych sprawiają, że ciągle cieszymy się uznaniem i zaufaniem ze strony naszych klientów.

Chirurgia stomatologiczna Białystok

W naszej przychodni, mieszczącej się w Białymstoku, zajmujemy się periodontologią, wybielaniem zębów, przeprowadzaniem zabiegów w znieczuleniu ogólnym i ortodoncją. Naszą specjalizacją jest chirurgia stomatologiczna. Wprowadziliśmy usługę, dzięki której można umówić wizytę za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Okulary Prada

Szkła przeciwsłoneczne są nieodłącznym elementem modnego ubioru zarówno dla aktorów czy celebrytów, jak i ludzi, którzy nie żyją na świeczniku. Taką gwarancję dają okulary Prada, które łączą innowacyjne rozwiązania z klasycznym pięknem. Spełniają także swoją podstawową funkcję, czyli odpowiednio chronią wzrok.

Gabinet neurologpedyczny Gorzów

Klinika zapewnia leczenie wady wymowy wśród dzieci, młodzieży, dorosłych, a także osób z zaburzeniami mowy po udarze lub innych urazach mózgu. Terapia, która jest proponowana pacjentom po wcześniejszym rozpoznaniu, jest dostosowana do każdego indywidualnie. Gabinet neurologopedyczny znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Nadbrzeżnej 17. Pojedyncze spotkanie trwa od 45 do 60 minut, a jego koszt wynosi 50 zł.

Leczenie kanałowe Żory

W naszych gabinetach dentystycznych w Żorach otrzymasz pomoc w zakresie m.in. endodoncji. Leczenie kanałowe wykonujemy wtedy, gdy próchnica zaatakuje miazgę zęba - pracujemy pod mikroskopem, aby wyeliminować przeoczenie wejścia do kanału lub niekompletne ich wyczyszczenie i wypełnienie. Poza mikroskopem posiadamy także aparat do radiowizjografii.

Mezoterapia włosów

Zachęcamy do skorzystania z propozycji trychologa należącego do zespołu specjalistów Hair Medica. Przeprowadza on takie zabiegi jak mezoterapia włosów, która umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych sprzyjających wzmocnieniu cebulek. Należą do nich krzemionka organiczna, biotyna, minoksydyl, oligoelemnty itd.

Narzędzia stomatologiczne

Niewiele firm w tak komplementarny sposób jak nasza jest w stanie skomplementować materiały i narzędzia stomatologiczne. Jednak my, jako specjaliści w branży, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że działania organizujące pracę każdego gabinetu to zarówno przygotowanie narzędzi, przeprowadzenie nawet wieloetapowego leczenia, jak również zatroszczenie się o zachowanie odpowiednich standardów sanitarnych, które pozwolą na przyjęcie kolejnego pacjenta. Dlatego też w naszej ofercie znalazły się m.in. bardzo skuteczne środki dezynfekcyjne.

Wózki inwalidzkie elektryczne dla niepełnosprawnych

Prezentujemy Państwu wózki inwalidzkie elektryczne. Są to niezwykle proste i wygodne w obsłudze pojazdy, dzięki którym osoba niepełnosprawna będzie mogła uczestniczyć w życiu społecznym i bez przeszkód wykonywać codzienne obowiązki. Są to pomocne urządzenia, które pomagają inwalidom wrócić do życia w społeczeństwa. Gwarantujemy, ze nasze wózki inwalidzkie elektryczne są najlepszym wyborem dla osób, które nie chcą rezygnować z codziennych przyjemności i chcą aktywnie spędzać czas, mimo swoich schorzeń.

Stomatolog Szczecin

Zapraszamy do odwiedzenia naszej Kliniki Koryzna, w której swoje usługi świadczy doświadczony w branży stomatolog - Szczecin. Proponuje liczne zabiegi dentystyczne, które przywracają zdrowie oraz estetykę jamy ustnej. Przygotowaliśmy ofertę zgodnie z obowiązującymi normami i zapotrzebowaniem naszych Pacjentów. Odwiedzając gabinet dentystyczny, nie będziecie musieli się bać. Panuje tu zawsze miła atmosfera, która będzie sprzyjać każdemu z Was. Zachęcamy raz jeszcze do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Ultrasonografy

Oferujemy nowoczesne aparaty USG marki Samsung. Wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu ultrasonografów wysokiej klasy, pozwala spełniać Państwa szerokie wymagania dotyczące specjalistycznego sprzętu medycznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w tym również serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Zakład opiekuńczo leczniczy

Czy wiesz, że twoi rodzice lub dziadkowie mogą codziennie podejmować nowe wyzwania? Opieka osób starszych to dla nas nie tylko obowiązki pielęgnacyjne i rehabilitacyjne. To przede wszystkim zaszczyt przebywania w bliskości i otoczeniu z tak doświadczonymi uczestnikami życia społecznego. Cieszymy się, że możemy pomagać im w zakupach, zaopatrzeniu, dbaniu o sprawność fizyczną oraz przy organizowaniu czasu wolnego.

kosmetyki do pielęgnacji

Asortyment naszego sklepu internetowego stanowią rozmaite kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów itp. To produkty oparte na precyzyjnie dobranych składnikach oraz przebadane dermatologicznie i bezpieczne dla skóry, nawet u osób wrażliwych na alergie. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej!

chirurg dziecięcy

Zapewniamy diagnostykę i leczenie chorób u najmłodszych - od noworodków do młodzieży z problemami typowo pediatrycznymi. Nasz chirurg dziecięcy zajmuje się m.in. leczeniem znamion barwnikowych, wad układu moczowo-płciowego czy naczyniaków. Oferujemy też pomoc logopedyczną, psychologiczną i psychiatryczną.

Łopian właściwości

Pewne powszechnie dostępne rośliny są wykorzystywane w celu łagodzenia różnych dolegliwości. Przykładem jest łopian. Właściwości tej rośliny są prawdopodobnie przeciwzapalne, przeciwgrzybicze, żółciopędne i bakteriobójcze. Możliwy efekt jego wpływu na organizm to działania antybiotyczne i antyoksydacyjne.

Operacja zmniejszenia żołądka

Jeśli poszukujecie Państwo miejsca, w którym sztab specjalistów pomoże Wam poradzić sobie z doskwierającym Wam problemem otyłości, zapraszamy na konsultację do Centrum Medycznego KCM Clinic. Jedną z domen naszej działalności jest wykonywanie operacji zmniejszania żołądka. Dzięki laparoskopowej technice zabiegowej, metoda ta pozostaje najmniej inwazyjną ze wszystkich do tej pory poznanych. Polega ona bowiem na wycięciu znacznej części żołądka w sposób, pozwalający na szybkie gojenie się ran oraz powrót do normalności.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy

W ofercie naszego sklepu dostępne są urządzenia pomiarowe, które można wykorzystywać zarówno w domach, jak i placówkach medycznych. Ciśnieniomierz nadgarstkowy to sprzęt, który charakteryzuje się prostą obsługą. Dzięki niemu można dokonać automatycznego pomiaru lub wykryć nieprawidłowości z zakresu arytmii serca.

Próżniowy system pobierania krwi

W ofercie naszej hurtowni medycznej dostępne są produkty przeznaczone dla laboratoriów oraz szpitali. Posiadamy m.in. próżniowy system pobierania krwi, składający się z dwuostrzowej igły z zaworkiem oraz uchwytu centrycznego. Taki zestaw umożliwia zgromadzenie określonej objętości materiału do badań od pacjenta.

olej CBD

W naszym sklepie internetowym możesz zakupić legalny ekstrakt z konopi. Proponujemy ci olej CBD do aromaterapii, którego poziom THC w stężeniu nie powoduje działania psychoaktywnego, dzięki czemu jest dopuszczony do obrotu na terenie Unii Europejskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Plastry opatrunkowe

Stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia apteczki pierwszej pomocy. Plastry opatrunkowe dostępne są w wersji wodoodpornej, dla dzieci, turystycznej, ekonomicznej oraz dla sportowców. Każde opakowania zawiera kilka sztuk w różnych rozmiarach, tak aby móc je dopasować do wielkości rany. Wyjątek stanowią te w wersji ekonomicznej, ponieważ sprzedawane są w całości, a w razie potrzeby odcina się z nich dowolny kawałek. Oferujemy też plastry MediporeTM

Wkładki do butów skórzane

Każdy z nas poszukuje wygodnego obuwia, ale warto także zadbać o praktyczne akcesoria, które wpływają na komfort codziennego użytkowania. Nieocenione w tej kwestii są na przykład wkładki do butów skórzane. Funkcjonalne artykuły, które wykonywane są z myślą o komforcie stóp mają właściwości odświeżające, antyseptyczne oraz eliminują przykre zapachy. Zapraszamy do zakupów!

© www.odbarierydokariery.pl 2023 | website template by ARaynorDesign