rowery kross Warszawa

Moda na uprawianie w naszym kraju kolarstwa przeżywa rozkwit. Sukcesy Mai Włoszczowskiej, Rafała Majki czy Michała Kwiatkowskiego nie pozostały niezauważone. Rowery kross są obecnie najpopularniejszą marką w Polsce i możemy je spotkać dosłownie wszędzie np. na ulicach Warszawy czy jadąc ścieżką rowerową w lesie w małej miejscowości.

Rękawice przyrządowe

W ofercie znajdują się różnego rodzaju akcesoria przeznaczone do sportów walki. Oferujemy m.in. odpowiednio wyprofilowane rękawice przyrządowe w kilku rozmiarach i kolorach. Zostały wykonane ze wzmocnionej skóry syntetycznej, a także posiadają praktyczny rzep, który w bezpieczny sposób usztywnia nadgarstki.

Koszulki kolarskie damskie

W ofercie sklepu dla rowerzystów mamy dostępny pełen asortyment dla kobiet, potrzebny do komfortowej jazdy. Na podstronie znajdują się koszulki kolarskie damskie w trzech wariantach kolorystycznych. Wykonane są z oddychającego, elastycznego materiału. Produkt wzbogacony jest o trzy kieszonki i odblaski.

Pokrowiec na matę do jogi

Zainwestuj w etui, dzięki któremu bezpiecznie przeniesiesz swoje akcesoria na siłownię lub do parku. Umożliwia to pokrowiec na matę do jogi dostępny w ofercie naszego sklepu. Produkt jest wykonany z bawełny i dostępny w jednym rozmiarze, do którego zmieści się dodatek z naszej linii lub inne akcesoria o szerokości do 68 cm.

stroje siatkarskie

W ofercie naszego sklepu znajdziesz profesjonalne ubrania sportowe do uprawiania różnych dyscyplin. Stroje siatkarskie, koszykarskie lub piłkarskie to produkty zapewniające komfort nawet podczas intensywnych treningów. Posiadamy zarówno odzież termoaktywną, jak i ciepłe dresy do ćwiczeń na boiskach zewnętrznych.

Pokrowiec na wędki

Wyprawa na ryby to dla ciebie dziki i męski czas spędzony w spokoju na łonie przyrody? W naszej ofercie znajdziesz pokrowiec na wędki, który umożliwi Ci bezpieczny transport twojego sprzętu. W produkowanych przez nas akcesoriach użyto wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długi czas użytkowania ochraniacza i zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania drobiazgów.

© www.odbarierydokariery.pl 2022 | website template by ARaynorDesign