Paleciaki

Popularne "paleciaki", czyli wózki paletowe znajdują swoje miejsce w dowolnym magazynie i są niezwykle funkcjonalnymi urządzeniami, których obsługa jest niezwykle prosta. W ofercie przedsiębiorstwa P.P.U.H. WIZ S.c. W. i Z.Zborowski z województwa Śląskiego przygotowane zostały właśnie takie produkty, przeznaczone do różnego typu zadań. Proponujemy zarówno ręczne jak i elektryczne urządzenia, przy czym niezależnie od wybranego modelu, wszystkie nasze propozycje wyróżniają się znakomitą niezawodnością, trwałością oraz prostotą obsługi. Zapraszamy do współpracy!

Producent tulei

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich właścicieli samochodów osobowych, a także do właścicieli warsztatów, zajmujących się ich naprawą. Dostępne poliuretanowe tuleje zawieszenia pochodzą od producenta. Dzięki temu, klienci mają pewność, że zakupione części są oryginalne i niezawodne. Ten niezbędny element zapewnia stabilną oraz komfortową jazdę. Jest montowany na wszystkich ruchomych elementach, amortyzując wstrząsy oraz eliminując niepożądane tarcie. Wyróżniają się żywotnością.

transport osób

Nasze usługi są adresowane zarówno do przedszkoli, szkół i innych placówek oświaty, a także firm lub innych instytucji, które potrzebują większego środka transportu. Autobus na wynajem to doskonałe rozwiązanie zarówno na dłuższe, jak i krótsze wycieczki. Dzięki nim nie ma konieczności polegania na transporcie miejskim podczas większej grupowej wyprawy np. wycieczki klasowej. Współpraca z nami gwarantuje bezpieczeństwo, komfort oraz dotarcie na miejsce o wyznaczonej porze. Zatrudniani kierowcy to wykwalifikowani i kulturalni fachowcy.

Skup aut

Oferujemy Państwu skup aut używanych za gotówkę. Nasza firma działa na terenie woj. pomorskiego i jesteśmy gotowi dojechać do każdego klienta w umówione wcześniej miejsce. Pierwsze zgłoszenia dotyczące skupu pojazdu mogą Państwo przesłać poprzez naszą stronę internetową - formularz. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

naprawa ładowarki u klienta

Naszym głównym obszarem działalności jest serwis napędów hydrostatycznych. Posiadamy nowoczesne narzędzia mobilne, dzięki którym w naszej ofercie znajduje się naprawa ładowarki u klienta. Przywracamy pompom i silnikom tłoczkowym dobry stan przy użyciu oryginalnych części wysokiej jakości, tak, by jak najszybciej wróciły do pracy.

Wózki paletowe

Wózki paletowe, czyli tak zwane "paleciaki", z uwagi na prostotę obsługi oraz ogromną funkcjonalność, są sprzętem niezastąpionym w warunkach właściwie dowolnego magazynu. W ramach swojej działalności, przedsiębiorstwo Demago poleca między innymi duży wybór produktów najwyższej jakości, dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach.

kiwaki reklamowe

Istotą naszej działalności jest dystrybucja różnego rodzaju artykułów z tworzyw sztucznych. Nasza oferta obejmuje między innymi kiwaki reklamowe, które świetnie sprawdzą się do oznaczania produktów w galeriach handlowych. Nasze woblery dostępne są w różnych formatach, wykonujemy także zamówienia specjalne.

Transport morski z Chin

Jeśli potrzebny jest Wam sprawdzony i rzetelny transport morski z Chin w naszej firmie znajdziecie pomoc w przygotowywaniu i realizowaniu takowych tras. Znajdziecie u nas niezawodne i bezpieczne środki przewozów. Za ich pomogą możliwe jest szybkie i sprawne dostarczenia wybranych produktów do innych krajów.

© www.odbarierydokariery.pl 2020 | website template by ARaynorDesign