Paleciaki

Popularne "paleciaki", czyli wózki paletowe znajdują swoje miejsce w dowolnym magazynie i są niezwykle funkcjonalnymi urządzeniami, których obsługa jest niezwykle prosta. W ofercie przedsiębiorstwa P.P.U.H. WIZ S.c. W. i Z.Zborowski z województwa Śląskiego przygotowane zostały właśnie takie produkty, przeznaczone do różnego typu zadań. Proponujemy zarówno ręczne jak i elektryczne urządzenia, przy czym niezależnie od wybranego modelu, wszystkie nasze propozycje wyróżniają się znakomitą niezawodnością, trwałością oraz prostotą obsługi. Zapraszamy do współpracy!

usuwanie filtra cząstek stałych

Jeśli chcesz poprawić sprawność silnika swojego auta, zwiększyć moc i moment przyspieszenia, zdecyduj się na chiptuning. Jest to zmiana w sterowniku układu wtryskowego, która pozytywnie wpływa na eksploatację pojazdu. Po ulepszeniu samochodu przez DeTech Twoja jazda będzie bezpieczniejsza i zmniejszy się zużycie paliwa.

Transport kontenera

Jeśli zamierzasz przesłać znaczny ładunek i szukasz odpowiedniej drogi przewozu, skontaktuj się z nami. W naszej ofercie znajduje się bowiem transport kontenera drogą morską czy kolejową. Proponujemy szeroki wybór tego rodzaju zbiorników, w którym bez problemu będziesz mógł zmieścić niezbędny ładunek.

Producent tulei

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich właścicieli samochodów osobowych, a także do właścicieli warsztatów, zajmujących się ich naprawą. Dostępne poliuretanowe tuleje zawieszenia pochodzą od producenta. Dzięki temu, klienci mają pewność, że zakupione części są oryginalne i niezawodne. Ten niezbędny element zapewnia stabilną oraz komfortową jazdę. Jest montowany na wszystkich ruchomych elementach, amortyzując wstrząsy oraz eliminując niepożądane tarcie. Wyróżniają się żywotnością.

Powłoki kwarcowe

Jeśli chcesz odpowiednio zadbać o swój samochód, zabezpieczając lakier przed uszkodzeniami i matowieniem, dobrym rozwiązaniem będą powłoki kwarcowe. Skutecznie chronią karoserię przed czynnikami zewnętrznymi oraz promieniowaniem UV. Dodatkowo, nałożenie warstwy na lakier wzmacnia głębie koloru, czyniąc auto bardziej atrakcyjnym.

zamów taxi online

Wynajęcie taksówek we Wrocławiu kojarzy się z wysokimi cenami. Nie musi tak być. Wybierz tanie Partner Taxi, które zawiozą Cię w każde wyznaczone miejsce. Zapewniamy bezpieczeństwo podczas przewozu osób, pełen komfort, korzystanie z szybkich tras w celu ominięcia korków, z których tak znany jest Wrocław. Zamów już dziś taxi online!

Opel VIN weryfikacja

Samochody ze względu na to, że są potencjalnie niebezpiecznymi urządzeniami, wymagają posiadania odpowiednich oznaczeń. Jednym z takich oznaczeń dla marki Opel jest VIN, czyli numer posiadający siedemnaście znaków. Weryfikacja tego kodu pozwala na znalezienie informacji przede wszystkim o tym, kto jest producentem lub jaka jest ładowność auta.

© www.odbarierydokariery.pl 2019 | website template by ARaynorDesign