Paleciaki

Popularne "paleciaki", czyli wózki paletowe znajdują swoje miejsce w dowolnym magazynie i są niezwykle funkcjonalnymi urządzeniami, których obsługa jest niezwykle prosta. W ofercie przedsiębiorstwa P.P.U.H. WIZ S.c. W. i Z.Zborowski z województwa Śląskiego przygotowane zostały właśnie takie produkty, przeznaczone do różnego typu zadań. Proponujemy zarówno ręczne jak i elektryczne urządzenia, przy czym niezależnie od wybranego modelu, wszystkie nasze propozycje wyróżniają się znakomitą niezawodnością, trwałością oraz prostotą obsługi. Zapraszamy do współpracy!

Producent tulei

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich właścicieli samochodów osobowych, a także do właścicieli warsztatów, zajmujących się ich naprawą. Dostępne poliuretanowe tuleje zawieszenia pochodzą od producenta. Dzięki temu, klienci mają pewność, że zakupione części są oryginalne i niezawodne. Ten niezbędny element zapewnia stabilną oraz komfortową jazdę. Jest montowany na wszystkich ruchomych elementach, amortyzując wstrząsy oraz eliminując niepożądane tarcie. Wyróżniają się żywotnością.

Skup aut

Oferujemy Państwu skup aut używanych za gotówkę. Nasza firma działa na terenie woj. pomorskiego i jesteśmy gotowi dojechać do każdego klienta w umówione wcześniej miejsce. Pierwsze zgłoszenia dotyczące skupu pojazdu mogą Państwo przesłać poprzez naszą stronę internetową - formularz. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

naprawa ładowarki u klienta

Naszym głównym obszarem działalności jest serwis napędów hydrostatycznych. Posiadamy nowoczesne narzędzia mobilne, dzięki którym w naszej ofercie znajduje się naprawa ładowarki u klienta. Przywracamy pompom i silnikom tłoczkowym dobry stan przy użyciu oryginalnych części wysokiej jakości, tak, by jak najszybciej wróciły do pracy.

kiwaki reklamowe

Istotą naszej działalności jest dystrybucja różnego rodzaju artykułów z tworzyw sztucznych. Nasza oferta obejmuje między innymi kiwaki reklamowe, które świetnie sprawdzą się do oznaczania produktów w galeriach handlowych. Nasze woblery dostępne są w różnych formatach, wykonujemy także zamówienia specjalne.

Transport morski z Chin

Jeśli potrzebny jest Wam sprawdzony i rzetelny transport morski z Chin w naszej firmie znajdziecie pomoc w przygotowywaniu i realizowaniu takowych tras. Znajdziecie u nas niezawodne i bezpieczne środki przewozów. Za ich pomogą możliwe jest szybkie i sprawne dostarczenia wybranych produktów do innych krajów.

Przewóz mebli do Anglii

Na terenie całej Polski oferujemy przewóz mebli do Anglii. Dojeżdżamy bezpośrednio do Klienta bez względu na lokalizację i w razie potrzeby pomagamy przy pakowaniu i właściwym zabezpieczeniu przesyłki. Nasza flota wyrusza w każdy piątek. Czas oczekiwania w przypadku standardowej przesyłki wynosi od 4 do 5 dni, licząc od dnia wyjazdu.

Wyciągarki samochodowe

Nierzadko zdarza się, iż na skutek złych warunków atmosferycznych, lub też brawury kierowcy, który nie przewidzi sytuacji, którą oferuje podłoże jezdne, zdarza się, że pojazd trafia do rowu, w błoto, lub tez inne miejsce, z którego nie jest w stanie wyjechać o własnych siłach. Wyciągarki samochodowe od firmy Dragon Winch to urządzenia, które świetnie poradzą sobie w każdej sytuacji. Proponujemy Państwu maszyny o różnej mocy i sile udźwigu, które są dedykowane dla wszystkich rozmiarów aut, w tym również dla małych quadów oraz dużych ciągników drogowych.

Kółka do wózków transportowych

Firma Colson Europe B.V. Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą wózków do magazynu, pozwalających na usprawnianie pracy w obiektach. W naszej ofercie znajdziecie między innymi nowoczesne wózki widłowe, umożliwiających szybki transport ładunków na terenie zakładu. Posiadamy urządzenia renomowanych polskich producentów. Oferujemy również wyposażenie i wszelkie akcesoria jak kółka do wózków transportowych. Zachęcamy do zapoznania się z właściwościami oraz dokładnymi parametrami technicznymi oferowanych przez nas modeli.

© www.odbarierydokariery.pl 2021 | website template by ARaynorDesign