Transport Szwajcaria

Aby móc dotrzeć ze swoją ofertą na rynki zagraniczne, konieczna jest nie tylko skuteczna kampania reklamowa, lecz także profesjonalny transport. Szwajcaria to jedna z destynacji, do której regularnie kursują pojazdy Sawpol przewożące różnego rodzaju załadunek. Zachęcamy Państwa do kontaktu i umówienia się na indywidualną wycenę przewozu waszych towarów. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów, a także zespołem doświadczonych kierowców, dzięki czemu jesteśmy w stanie przewieźć dla Państwa każdy rodzaj ładunku.

Przesyłki do Anglii

KAZ-Courier to profesjonalna firma kurierska, świadcząca usługi rzetelnego i sprawnego przesyłania przedmiotów i zwierząt między Polską a Wielką Brytanią. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie transportu przedmiotów wielkogabarytowych, takich jak samochody, motocykle, skutery, rowery. Obsługujemy również wysyłkę wszelkiego rodzaju wyposażenia domu, takiego jak meble, czy sprzęt RTV i AGD. Oferujemy pomoc w skutecznym zapakowaniu i zabezpieczeniu każdego towaru, a także gwarantujemy bezpieczne dostarczenie każdego zlecenia w stanie nienaruszonym.

Podnośnik koszowy na wynajem

Szukają Państwo firmy, która zajmie się dla Was umyciem elewacji budynku, pracami z zakresu pielęgnacji drzew, a zimą usuwaniem sopli lub montażem dekoracji świątecznych? Oferujemy na wynajem podnośnik koszowy z operatorem, dzięki któremu wykonanie prac na wysokości nawet 20 metrów będzie szybkie i bezpieczne.

Paleciaki

Popularne "paleciaki", czyli wózki paletowe znajdują swoje miejsce w dowolnym magazynie i są niezwykle funkcjonalnymi urządzeniami, których obsługa jest niezwykle prosta. W ofercie przedsiębiorstwa P.P.U.H. WIZ S.c. W. i Z.Zborowski z województwa Śląskiego przygotowane zostały właśnie takie produkty, przeznaczone do różnego typu zadań. Proponujemy zarówno ręczne jak i elektryczne urządzenia, przy czym niezależnie od wybranego modelu, wszystkie nasze propozycje wyróżniają się znakomitą niezawodnością, trwałością oraz prostotą obsługi. Zapraszamy do współpracy!

© www.odbarierydokariery.pl 2019 | website template by ARaynorDesign