Niszczenie dokumentów

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym niszczeniem dokumentów, a swoje usługi poleca firmom i osobom prywatnym, posiadającym duże archiwa pism. Polecamy się dlatego, że w pełni dyskretnie i z dbałością o klienta utylizujemy nie tylko papier, ale również płyty CD, dyskietki, kasety VHS i wiele innych. Wszelkie zniszczone przez nas produkty przeznaczamy do recyklingu i ponownego wykorzystania, bowiem dbanie o środowisko jest nas niezwykle ważne. Proponujemy także usługi archiwizowania i przechowywania ważnych danych.

prawnik dąbrowa górnicza

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie usługi świadczone przez nasze profesjonalne biuro rachunkowe. Dąbrowa Górnicza jest miastem, w którym świadczymy nasze usługi. Przygotowane przez nas rozwiązania umożliwiają tworzenie potrzebnych Wam dokumentacji w danych przedsiębiorstwach. Znajdziecie u nas pomoc doświadczonych księgowych, dzięki którym możliwe jest sporządzanie zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami prawa ksiąg handlowych czy przychodów i rozchodów w danych firmach.

pranie dywanów siedlce

Niezależnie od tego jaką prowadzicie państwo działalność i jakie macie potrzeby związane z porządkowaniem powierzchni użytkowych, specjaliści naszej firmy wyświadczą wam usługi kompleksowego sprzątania biur. Jesteśmy doświadczoną ekipą, która jest do dyspozycji zarówno podczas porządkowania jednorazowego, np. po remoncie czy przeprowadzce, jak również regularnego. Otaczamy państwa opieką jeżeli chodzi o mycie, porządkowanie, pranie dywanów oraz wiele innych czynności, dzięki którym zachowacie ład w miejscu pracy.

Kredyt na dom

Naszym klientom oferujemy także usługi związane z dawaniem pożyczek gotówkowych, w których skład wchodzi kredyt na dom, udzielany w różnych walutach: pln, euro usd oraz gbp. Warunkiem jego przyznania jest dziesięcioprocentowy wkład własny, a jego wysokość zależna jest od zdolności kredytowej oraz zabezpieczenia.

sala na wynajem Poznań

Sala na wynajem do szkoleń, prezentacji oraz konferencji w Poznaniu! Posiadamy bardzo przystępne oferty cenowe, dostosowujemy się do potrzeb klientów oraz nasz asortyment jest najwyższej jakości. Jeśli planujesz w najbliższym czasie jakieś spotkanie firmowe - koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.

Co-packing

Prowadzisz firmę lub magazyn i potrzebujesz komuś zlecić usługę co-packing? Nie musisz zatrudniać dodatkowych pracowników na sezon. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług. Zatrudniamy rzetelnych pracowników specjalizujących się w zadaniach manualnych, które nie zawsze mogą wykonać maszyny, bądź nie zawsze jest to opłacalne.

Systemy rejestracji czasu pracy pracownika

Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem nie może obejść się bez zaawansowanych metod ewidencyjnych. Proponujemy systemy rejestracji czasu pracy pracownika, które pozwalają na dokładny pomiar faktycznie zrealizowanych godzin w tygodniu. Dzięki przejrzystości i szerokiej funkcjonalności programu możliwe staje się efektywne zarządzanie organizacją.

Ekspert finansowy

Kredyt to narzędzie, z którego korzysta dzisiaj większość społeczeństwa do opłacenia bardziej obciążających zakupów: mieszkania, samochodu, działki. W podjęciu decyzji o kredycie pomoże wam wykwalifikowany ekspert finansowy: wybiorę dla was najkorzystniejszą ofertę, zadbam o wszelkie formalności i odpowiem na wszystkie dręczące was pytania.

Tax advisor

Obciążenia fiskalne są ponoszone przez każdego przedsiębiorcę. Często wielu z nich, szczególnie tych z małego sektora zwraca uwagę, na fakt, iż są one zbyt duże. WTS Saja to tax advisor, doradca podatkowy, który pomoże Państwu w optymalizacji tych kosztów. Gwarantujemy, że zaproponowane przez nas działania są w pełni zgodne z lokalnym ustawodawstwem.

© www.odbarierydokariery.pl 2022 | website template by ARaynorDesign