Dofinansowanie unijne

Sukces Waszej firmy będzie dużo łatwiejszy w momencie, gdy uda Wam się uzyskać dotacje. Dofinansowanie unijne, wbrew pozorom, wcale nie jest zaś aż tak trudne do otrzymania. W zakresie działalności firmy EDORADCA pomagamy Państwu otrzymać atrakcyjne świadczenie z Zachodu, które pomoże Wam się rozwinąć. Przyznawane są one między innymi na innowacje czy szkolenia, dlatego odpowiednie sprofilowanie Waszego celu i wizji, wraz z naszym doświadczeniem dotyczącym składania wniosków powinno przynieść sukces.

Niszczenie dokumentów

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym niszczeniem dokumentów, a swoje usługi poleca firmom i osobom prywatnym, posiadającym duże archiwa pism. Polecamy się dlatego, że w pełni dyskretnie i z dbałością o klienta utylizujemy nie tylko papier, ale również płyty CD, dyskietki, kasety VHS i wiele innych. Wszelkie zniszczone przez nas produkty przeznaczamy do recyklingu i ponownego wykorzystania, bowiem dbanie o środowisko jest nas niezwykle ważne. Proponujemy także usługi archiwizowania i przechowywania ważnych danych.

prawnik dąbrowa górnicza

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie usługi świadczone przez nasze profesjonalne biuro rachunkowe. Dąbrowa Górnicza jest miastem, w którym świadczymy nasze usługi. Przygotowane przez nas rozwiązania umożliwiają tworzenie potrzebnych Wam dokumentacji w danych przedsiębiorstwach. Znajdziecie u nas pomoc doświadczonych księgowych, dzięki którym możliwe jest sporządzanie zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami prawa ksiąg handlowych czy przychodów i rozchodów w danych firmach.

doradztwo gospodarcze Warszawa

Rzetelne i sprawdzone biuro ksigowe - Warszawa. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty możesz liczyć na to, że zapewnimy Ci satysfakcjonujące rozwiązania na najwyższym poziomie. Jesteśmy całkowicie pewni, że będziemy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Wybierz najlepsze biuro rachunkowe w Warszawie - dołożymy wszelkich starań, by Cię nie zawieść.

pranie dywanów siedlce

Niezależnie od tego jaką prowadzicie państwo działalność i jakie macie potrzeby związane z porządkowaniem powierzchni użytkowych, specjaliści naszej firmy wyświadczą wam usługi kompleksowego sprzątania biur. Jesteśmy doświadczoną ekipą, która jest do dyspozycji zarówno podczas porządkowania jednorazowego, np. po remoncie czy przeprowadzce, jak również regularnego. Otaczamy państwa opieką jeżeli chodzi o mycie, porządkowanie, pranie dywanów oraz wiele innych czynności, dzięki którym zachowacie ład w miejscu pracy.

odszkodowanie za wypadek

Każdego dnia dochodzi do wielu zdarzeń komunikacyjnych, w wyniku których poszkodowani tracą dobra materiale. Doznają także szkód niematerialnych w postaci uszczerbku na zdrowiu, a nawet śmierci bliskiej osoby. Pomagamy uzyskać odszkodowanie za wypadek, pozwalające naprawić poniesione szkody, na tyle, na ile będzie to możliwe.

Kredyt na dom

Naszym klientom oferujemy także usługi związane z dawaniem pożyczek gotówkowych, w których skład wchodzi kredyt na dom, udzielany w różnych walutach: pln, euro usd oraz gbp. Warunkiem jego przyznania jest dziesięcioprocentowy wkład własny, a jego wysokość zależna jest od zdolności kredytowej oraz zabezpieczenia.

Terminale na rok

Jeśli w swojej firmie korzystasz z transakcji bezgotówkowych, to możesz otrzymać od nas bezpłatne terminale na rok. Jedyne co musisz zrobić, to zrezygnować z pobierania dodatkowych opłat od klientów używających kart płatniczych. Korzystanie z naszych usług daje Ci szybki dostęp do swoich pieniędzy oraz nasze wsparcie.

ubezpieczenia Rzeszów

Ubezpieczenie OC i AC, atrakcyjne składki w polisie na życie, zabezpieczenie finansowe przed podróżą. Kompleksowe usługi Dom-ubezpieczeń z Rzeszowa, to oferta dla klientów ubiegających się o jak najlepsze porady. Dzięki nam porównasz kwoty składek przy różnych rozwiązaniach zaoszczędzając czas, który zamiast głowienia się nad tajnikami ubezpieczeń mógłbyś wykorzystać ciesząc się zdrowiem i życiem. Wiemy, że wypadki chodzą po ludziach i chcemy każdemu dać poczucie bezpieczeństwa i finansowej stabilizacji.

sala na wynajem Poznań

Sala na wynajem do szkoleń, prezentacji oraz konferencji w Poznaniu! Posiadamy bardzo przystępne oferty cenowe, dostosowujemy się do potrzeb klientów oraz nasz asortyment jest najwyższej jakości. Jeśli planujesz w najbliższym czasie jakieś spotkanie firmowe - koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.

Biuro rachunkowe

Od ponad piętnastu lat zajmujemy się wspieraniem dużych i małych przedsiębiorstw gospodarczych w skupieniu się na codziennych obowiązkach, podczas gdy my przygotowujemy oraz prowadzimy różnego rodzaju dokumentację finansową. BMD Biuro Rachunkowo-Prawne to usługi księgowe na terenie Częstochowy. W ofercie znajduje się sporządzanie deklaracji, rozliczeń podatkowych, a także rocznych sprawozdań finansowych, rozliczania kosztów, weryfikacji formalnej, a także prowadzenia ksiąg pomocniczych i kontroli kompletności dokumentacji.

© www.odbarierydokariery.pl 2020 | website template by ARaynorDesign