Contact center

W dzisiejszych czasach relacje z klientem i jego umiejętna obsługa są kluczowym aspektem przy odnoszeniu jakiegokolwiek gospodarczego sukcesu. Contact Center Unicall, jakie możecie Państwo znaleźć w Warszawie, Rzeszowie i Bydgoszczy to firma, która gwarantuje swoją pomoc między innymi w zakresie sprzedaży i marketingu.

Krzyże apteczne LED

Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą nośników reklam świetlnych, wśród których znaleźć można również krzyże apteczne LED. Do wyboru mają Państwo wielkość konstrukcji, kolor diod, a także ich zagęszczenie. Każdy produkt przystosowany jest do wyświetlania dowolnego tekstu, jak i zegara, daty czy temperatury. Oferowane przez nas artykuły są łatwe w utrzymaniu czystości, a także odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Każde zrealizowane przez nas zamówienie objęte jest dwuletnią gwarancją.

Filiżanki z nadrukiem

Oprócz bogatego asortymentu kubków reklamowych, oferujemy również eleganckie filiżanki z nadrukiem, które będą stanowić świetny upominek promocyjny dla firm wielu branż. Oferujemy szeroki wybór wzorów oraz kolorów artykułów, na których następnie umieszczamy trwały napis czy logo. Taki upominek będzie świetnie wyglądać np. z torebką herbaty czy kawy.

Branding Warszawa

Zajmujemy się wsparciem przedsiębiorców w osiąganiu wysokich wyników sprzedaży, dzięki public relations. Branding, audyty, opracowywanie strategii marketingowych przeprowadzamy w Warszawie. Pomagamy firmom w poszukiwaniu nowych pracowników, jak i w sprawnym zarzącaniu już istniejącą kadrą. Z nami wyszkolisz prawdziwych liderów!

Reklama zewnętrzna Łomża

Nie chcesz reklamować swoich produktów lub usług tylko we wnętrzach budynków, czy samego przedsiębiorstwa? Postaw zatem na reklamę zewnętrzną! Oferujemy szeroką gamę rozwiązań, które będą odpowiadały Twoim indywidualnym wymaganiom. Jeśli reklama zewnętrzna w Łomży, to tylko w Gravit Studio! Zapraszamy do współpracy.

Mikołaj

Tradycja głosi, że początkiem grudnia przynosi tylko grzecznym dzieciom prezenty. Mikołaj to kultowa postać, która według przekazywanych legend mieszka w finlandzkiej Laponii, gdzie przez cały rok produkuje zabawki dla dzieci. Jego wizerunek jest powszechnie znany i wykorzystywany przez firmy np. w promocji produktów.

Haft komputerowy Olsztyn

Nasza firma działa w Polsce już od długiego czasu i zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów z nadrukiem. Haft komputerowy to gwarancja doskonałej jakości produktów. Olsztyn jest miejscem, gdzie przeprowadziliśmy już wiele realizacji, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży.

© www.odbarierydokariery.pl 2021 | website template by ARaynorDesign