Contact center

W dzisiejszych czasach relacje z klientem i jego umiejętna obsługa są kluczowym aspektem przy odnoszeniu jakiegokolwiek gospodarczego sukcesu. Contact Center Unicall, jakie możecie Państwo znaleźć w Warszawie, Rzeszowie i Bydgoszczy to firma, która gwarantuje swoją pomoc między innymi w zakresie sprzedaży i marketingu.

Filiżanki z nadrukiem

Oprócz bogatego asortymentu kubków reklamowych, oferujemy również eleganckie filiżanki z nadrukiem, które będą stanowić świetny upominek promocyjny dla firm wielu branż. Oferujemy szeroki wybór wzorów oraz kolorów artykułów, na których następnie umieszczamy trwały napis czy logo. Taki upominek będzie świetnie wyglądać np. z torebką herbaty czy kawy.

Branding Warszawa

Zajmujemy się wsparciem przedsiębiorców w osiąganiu wysokich wyników sprzedaży, dzięki public relations. Branding, audyty, opracowywanie strategii marketingowych przeprowadzamy w Warszawie. Pomagamy firmom w poszukiwaniu nowych pracowników, jak i w sprawnym zarzącaniu już istniejącą kadrą. Z nami wyszkolisz prawdziwych liderów!

Opakowania eko

Nasza firma oferuje różnego rodzaju opakowania eko, takie jak pudełka do pizzy. Bogaty asortyment opakowań kartonowych i pudełek to jeden z naszych głównych atutów. Nasza firma cechuje się również profesjonalnym i przyjaznym podejściem do klienta, co doceniło już szerokie grono nabywców naszych produktów.

Naklejki z własnym nadrukiem

W ofercie naszej cyfrowej drukarni znajdziecie wykonywane przez nas etykiety i naklejki z własnym nadrukiem. Dzięki dostępnemu u nas nowoczesnemu sprzętowi możliwe jest druk i uzyskiwanie wiernego odwzorowania dla wybranych projektów. Znajdziecie u nas możliwość ich drukowania na rolach, arkuszach, jak również składankach, według Waszych zleceń.

Naklejki z logo

Nieoczywista wizytówka firmy? Polecamy naklejki z logo! Zamów, by wypromować swoje usługi i produkty. Wystarczy graficzny znak firmy albo hasło, które można powiązać z twoją marką. To ty wybierasz, co znajdzie się na przylepce! Możesz nam przysłać gotową grafikę albo zaprojektujemy ją specjalnie dla ciebie!

© www.odbarierydokariery.pl 2023 | website template by ARaynorDesign