Contact center

W dzisiejszych czasach relacje z klientem i jego umiejętna obsługa są kluczowym aspektem przy odnoszeniu jakiegokolwiek gospodarczego sukcesu. Contact Center Unicall, jakie możecie Państwo znaleźć w Warszawie, Rzeszowie i Bydgoszczy to firma, która gwarantuje swoją pomoc między innymi w zakresie sprzedaży i marketingu.

Krzyże apteczne LED

Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą nośników reklam świetlnych, wśród których znaleźć można również krzyże apteczne LED. Do wyboru mają Państwo wielkość konstrukcji, kolor diod, a także ich zagęszczenie. Każdy produkt przystosowany jest do wyświetlania dowolnego tekstu, jak i zegara, daty czy temperatury. Oferowane przez nas artykuły są łatwe w utrzymaniu czystości, a także odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Każde zrealizowane przez nas zamówienie objęte jest dwuletnią gwarancją.

ołówki z nadrukiem

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy, w której do Państwa dyspozycji oddajemy rozmaite artykuły promocyjne. Jedną z naszych specjalności są ołówki reklamowe. Cechują się one precyzyjnym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są one bardzo wytrzymałe i trwałe.

Filiżanki z nadrukiem

Oprócz bogatego asortymentu kubków reklamowych, oferujemy również eleganckie filiżanki z nadrukiem, które będą stanowić świetny upominek promocyjny dla firm wielu branż. Oferujemy szeroki wybór wzorów oraz kolorów artykułów, na których następnie umieszczamy trwały napis czy logo. Taki upominek będzie świetnie wyglądać np. z torebką herbaty czy kawy.

© www.odbarierydokariery.pl 2019 | website template by ARaynorDesign