Contact center

W dzisiejszych czasach relacje z klientem i jego umiejętna obsługa są kluczowym aspektem przy odnoszeniu jakiegokolwiek gospodarczego sukcesu. Contact Center Unicall, jakie możecie Państwo znaleźć w Warszawie, Rzeszowie i Bydgoszczy to firma, która gwarantuje swoją pomoc między innymi w zakresie sprzedaży i marketingu.

dedykowane aplikacje webowe

Zajmujemy się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań marketingowych dla firm. Oferowane przez nas dedykowane aplikacje webowe znacznie zwiększają interaktywność firmowej strony internetowej i są w pełni dopasowywane do potrzeb klienta i jego branży. Przykładem działania tego typu programu jest rezerwacja biletów na stronie internetowej kina.

Krzyże apteczne LED

Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą nośników reklam świetlnych, wśród których znaleźć można również krzyże apteczne LED. Do wyboru mają Państwo wielkość konstrukcji, kolor diod, a także ich zagęszczenie. Każdy produkt przystosowany jest do wyświetlania dowolnego tekstu, jak i zegara, daty czy temperatury. Oferowane przez nas artykuły są łatwe w utrzymaniu czystości, a także odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Każde zrealizowane przez nas zamówienie objęte jest dwuletnią gwarancją.

© www.odbarierydokariery.pl 2018 | website template by ARaynorDesign