Kurs CCNA

Zastanawiasz się, gdzie możesz zrobić certyfikat Cisco CCNA? Trecom to centrum szkoleniowe w Warszawie specjalizujące się w kursach dla informatyków i osób pracujących w branży telekomunikacyjnej. Po pierwszym stopniu podniesienia kwalifikacji w dziedzinie konfigurowania sieci komputerowych możesz zdobywać kolejne: CCNP i CCNE wraz z wąskimi specjalizacjami, jak choćby Security czy Routing and Switching. Gwarantujemy Ci skuteczne i profesjonalne szkolenie wraz z przygotowaniem do egzaminu. Zapraszamy.

szkolenia dla nauczycieli

W ramach naszej oferty proponujemy profesjonalne szkolenia dla nauczycieli, które wprowadzą Państwa w ciągle zmieniający się świat edukacji, dotyczących jej przepisów i innych. Wystarczy tylko zapoznać się z naszą szczegółową ofertą, dostępną na stronie internetowej, lub zgłosić się bezpośrednio do nas. Zapraszamy.

Wyjazdy motywacyjne

Aby zintegrować pracowników swojej firmy i jednocześnie podnieść ich efektywność, zdecyduj się na imprezy oraz podróże integracyjne. Grupa Haxel organizuje wyjazdy motywacyjne, które mają na celu skutecznie motywować pracowników oraz kształcić umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami. Polecamy podróże zagraniczne, jak i krajowe. Możemy przeprowadzić także spotkania stacjonarne o charakterze wypoczynkowym lub sportowym, np. katamarany, paragliding, wspinaczka, narciarstwo, snowboarding czy jeździectwo.

Kursy językowe dla firm

Nie pozostawaj w tyle i postaw na rozwój przedsiębiorstwa! Kursy językowe dla firm zapewnią Twoim pracownikom umiejętność komunikacji z obcokrajowcami. Wybierz najkorzystniejsze rozwiązania już dzisiaj i ciesz się nimi razem z nami! Serdecznie zachęcamy dosłownie każdego do zapoznania się z naszą ofertą.

© www.odbarierydokariery.pl 2022 | website template by ARaynorDesign