Szkolenia bhp okresowe

Okresowe szkolenia BHP to jeden z obowiązków każdego przedsiębiorstwa zatrudniającego pracowników. Nasza firm oferuje obsługę w zakresie BHP zarówno małych jak i dużych podmiotów gospodarczych. Zespół fachowców w swojej dziedzinie pozostaje do Państwa dyspozycji, w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami.

Kurs CCNA

Zastanawiasz się, gdzie możesz zrobić certyfikat Cisco CCNA? Trecom to centrum szkoleniowe w Warszawie specjalizujące się w kursach dla informatyków i osób pracujących w branży telekomunikacyjnej. Po pierwszym stopniu podniesienia kwalifikacji w dziedzinie konfigurowania sieci komputerowych możesz zdobywać kolejne: CCNP i CCNE wraz z wąskimi specjalizacjami, jak choćby Security czy Routing and Switching. Gwarantujemy Ci skuteczne i profesjonalne szkolenie wraz z przygotowaniem do egzaminu. Zapraszamy.

Szkolenia językowe

Każde współczesne przedsiębiorstwo musi ciągle rozwijać umiejętności swoich pracowników, by zwiększać swoją konkurencyjność na rynku. Advantage organizuje szkolenia językowe dla firm, które uwzględniają prowadzenie dyskusji biznesowych oraz negocjacji, a także naukę autoprezentacji podczas różnego rodzaju spotkań.

Agencja pracy za granicą

Wiele osób pragnie skorzystać z wakacji i w tym czasie zdobyć doświadczenie oraz dodatkowe umiejętności. Agencja pracy za granicą to również wspaniała propozycja dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej. Korzystając z naszego wsparcia mogą Państwo liczyć na profesjonalne pośrednictwo, kierownictwo i doradztwo.

Stanag 6001

Dla osób dorosłych starających się o miejsce na studiach wojskowych, a także dla kandydatów na policjantów i żołnierzy, przygotowany został specjalistyczny kurs językowy przygotowujący do egzaminu Stanag 6001. Szkolenie to 96 godzin nauki specjalistycznego słownictwa. Oferujemy także materiały szkoleniowe. Zajęcia będą odbywać się w nowoczesnych salach pod okiem doświadczonego lektora.

© www.odbarierydokariery.pl 2019 | website template by ARaynorDesign