Kurs CCNA

Zastanawiasz się, gdzie możesz zrobić certyfikat Cisco CCNA? Trecom to centrum szkoleniowe w Warszawie specjalizujące się w kursach dla informatyków i osób pracujących w branży telekomunikacyjnej. Po pierwszym stopniu podniesienia kwalifikacji w dziedzinie konfigurowania sieci komputerowych możesz zdobywać kolejne: CCNP i CCNE wraz z wąskimi specjalizacjami, jak choćby Security czy Routing and Switching. Gwarantujemy Ci skuteczne i profesjonalne szkolenie wraz z przygotowaniem do egzaminu. Zapraszamy.

Stanag 6001

Dla osób dorosłych starających się o miejsce na studiach wojskowych, a także dla kandydatów na policjantów i żołnierzy, przygotowany został specjalistyczny kurs językowy przygotowujący do egzaminu Stanag 6001. Szkolenie to 96 godzin nauki specjalistycznego słownictwa. Oferujemy także materiały szkoleniowe. Zajęcia będą odbywać się w nowoczesnych salach pod okiem doświadczonego lektora.

szkolenia dla nauczycieli

W ramach naszej oferty proponujemy profesjonalne szkolenia dla nauczycieli, które wprowadzą Państwa w ciągle zmieniający się świat edukacji, dotyczących jej przepisów i innych. Wystarczy tylko zapoznać się z naszą szczegółową ofertą, dostępną na stronie internetowej, lub zgłosić się bezpośrednio do nas. Zapraszamy.

Przygotowanie CV

Niezwykle istotnym elementem rekrutacji jest profesjonalnie przygotowane CV. Oferujemy Państwu innowacyjną usługę, która pozwoli na skuteczne przeprowadzenie każdego etapu rekrutacji na najwyższym poziomie, a zarazem sprawnie i szybko. Dzięki niej rozmowa o pracę z pewnością przyniesie pożądane skutki. Serdecznie polecamy!

© www.odbarierydokariery.pl 2019 | website template by ARaynorDesign