Kurs CCNA

Zastanawiasz się, gdzie możesz zrobić certyfikat Cisco CCNA? Trecom to centrum szkoleniowe w Warszawie specjalizujące się w kursach dla informatyków i osób pracujących w branży telekomunikacyjnej. Po pierwszym stopniu podniesienia kwalifikacji w dziedzinie konfigurowania sieci komputerowych możesz zdobywać kolejne: CCNP i CCNE wraz z wąskimi specjalizacjami, jak choćby Security czy Routing and Switching. Gwarantujemy Ci skuteczne i profesjonalne szkolenie wraz z przygotowaniem do egzaminu. Zapraszamy.

szkolenia dla nauczycieli

W ramach naszej oferty proponujemy profesjonalne szkolenia dla nauczycieli, które wprowadzą Państwa w ciągle zmieniający się świat edukacji, dotyczących jej przepisów i innych. Wystarczy tylko zapoznać się z naszą szczegółową ofertą, dostępną na stronie internetowej, lub zgłosić się bezpośrednio do nas. Zapraszamy.

Wyjazdy motywacyjne

Aby zintegrować pracowników swojej firmy i jednocześnie podnieść ich efektywność, zdecyduj się na imprezy oraz podróże integracyjne. Grupa Haxel organizuje wyjazdy motywacyjne, które mają na celu skutecznie motywować pracowników oraz kształcić umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami. Polecamy podróże zagraniczne, jak i krajowe. Możemy przeprowadzić także spotkania stacjonarne o charakterze wypoczynkowym lub sportowym, np. katamarany, paragliding, wspinaczka, narciarstwo, snowboarding czy jeździectwo.

selekcja pracowników

Rekrutacja i selekcja pracowników oraz personelu niewykwalifikowanego przebiega sprawnie i relatywnie szybko, o tyle znalezienie operatora wózka widłowego lub osoby potrafiącej obsługiwać specjalistyczne maszyny wykorzystywane w procesie produkcyjnym może trwać nawet kilka tygodni. Rekrutacja i selekcja wymaga specjalistycznej wiedzy.

Szkolenia dla opiekunek online

Nasza firma zajmuje się organizacją kursów internetowych dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje z zakresu zajmowania się dziećmi. Szkolenia dla opiekunek online to kompleksowe instruktaże, po których uzyskasz uprawnienia do pracy w żłobku lub przedszkolu. Dzięki wygodnej formie webinaru sama decydujesz, ile czasu dziennie przeznaczysz na naukę.

© www.odbarierydokariery.pl 2022 | website template by ARaynorDesign