szkolenia dla nauczycieli

W ramach naszej oferty proponujemy profesjonalne szkolenia dla nauczycieli, które wprowadzą Państwa w ciągle zmieniający się świat edukacji, dotyczących jej przepisów i innych. Wystarczy tylko zapoznać się z naszą szczegółową ofertą, dostępną na stronie internetowej, lub zgłosić się bezpośrednio do nas. Zapraszamy.

selekcja pracowników Gliwice

Rekrutacja i selekcja pracowników oraz personelu niewykwalifikowanego przebiega sprawnie i relatywnie szybko, o tyle znalezienie operatora wózka widłowego lub osoby potrafiącej obsługiwać specjalistyczne maszyny wykorzystywane w procesie produkcyjnym może trwać nawet kilka tygodni. Rekrutacja i selekcja wymaga specjalistycznej wiedzy.

Szkolenia dla opiekunek online

Nasza firma zajmuje się organizacją kursów internetowych dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje z zakresu zajmowania się dziećmi. Szkolenia dla opiekunek online to kompleksowe instruktaże, po których uzyskasz uprawnienia do pracy w żłobku lub przedszkolu. Dzięki wygodnej formie webinaru sama decydujesz, ile czasu dziennie przeznaczysz na naukę.

nauka angielskiego dla dzieci

W naszej szkole językowej stawia się na zaangażowanie malucha. Przedszkolak i starsze dziecko poznaje język obcy podczas gier i zabaw. Takie działania zwiększają zdolności przyswajania wiedzy i umiejętności. Nauka angielskiego dla dzieci prowadzona jest przez dyplomowanych filologów. Zadbaj o naukę języków od najmłodszych lat.

© www.odbarierydokariery.pl 2023 | website template by ARaynorDesign